Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 2éve vagyok a párommal, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2éve vagyok a párommal, de egyszerűen nem akar együtt lenni velem ugy. Csak egy hónap alatt kb:2-3alkalommal! Ez nagyon kevés. Nem lép félre, és szeret. Csak ez nem működik! Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy azt nem árultad el, hogy te lány vagy, vagy fiú, illetve a korotok
2009. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Unja már veled a sexet.Dobj be vmi újat.
2009. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen azért nincs vele együtt, mert unja vele a szexet. A barátommal én is havonta 1-2x szexelek. Ez engem is bánt (mert nem tudom miért van és így egyelőre nem is tudok tenni ellene) és a barátomat is, mert ő meg igényelné, hiszen egészséges férfi. Ennek sem az unalom az oka, mert nagyon jó vele a szex és mindig van orgazmusom, és nem is a szeretet hiányáról van szó.
2009. ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

több ok : - nem szeret ,

- utálja a szexet ,

- fáradt ,

- megcsal ,

- beéri ennyiszer ....

2009. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

ma 18:43

vagyok

Nem a szex a legfontossabbb a világon !!! legyetek boldogok szex nélkül is !! néha többet ér , ha csak ugy oda bujsz a párod mellé és átöleled !!!

2009. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj hogy ennyit is szexeltek,majd ha együttéltek, és dolgoztok, kéthavonta lesz ennyi, addig is használd ki, vagy egyszerűen kérdezd meg miért nem? És ne várd hogy ő kezdeményezzen örökké, elmehet tőle a kedve, néha legyél te az aki belesuttog a fülébe, vagy kényezteti kicsit. Az új techikához meg hogy már megunja sztem még nem vagytok együtt annyi ideje. Remélem megoldódik. L/17
2009. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!