Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az a beöntés? Olvastam itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a beöntés? Olvastam itt tobb valaszban amikor az analszexrol volt szo. De mi is ez valojaban?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Vannak különböző beöntők, amikbe fertőtlenítő/tisztítószert raksz vagy csak vizet, persze olyat ami nem ártalmas, a végét felhelyezed az fenekedbe és benyomod. Ezzel fertőtleníted és kitisztítod. Csak így lehet kipróbálni ott gumi nélkül, de akkor is azért jó, ha van. Ha nem csinálsz beöntést gumi szinte kötelező. Ja és túl gyakran ne csináljátok, mert káros lehet, havi 1-2 nem okoz hosszútávon semmit, hajrá! :)
2009. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hat koszi. mi kiprobaltuk gumival, de az nem volt jo, utana kipribaltuk jo sok sikositoval es gumi nelkul..jo hat nekem nemvolt a legkellemesebb, egy ideig még ugy elviseltem, de utana kezdtem vmi furat erezni es inkabb abbahagytuk. de mielott folytattuk volna a szexet normalis uton, jo alaposan megmosakodtunk...
2009. ápr. 24. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, szerinte menjetek az arany középútra, síkosító + gumi :). Egyébként mi a baj? Szóval fáj? Nem tágul? Nem túl gyengéd? Vagy mekkora a barátodnak?
2009. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nemis az h nem tagul azzal oke...egy darabig meg jo is volt. de nemtom, allandoan olyan erzesem volt mintha nagywc-znék:D
2009. ápr. 24. 16:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előtte végezd el a dolgod:)). Egyébként szerintem az olyan is:D.
2009. ápr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
elvegeztem meg minden...na de akkoris..:D
2009. ápr. 24. 16:21




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!