Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha van barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha van barátom, de annyira megakarok neki felelni, hogy emiatt stresszelek szex közben?

Figyelt kérdés
Még soha nem tetszett ennyire senki,de annyira hajtom magam,hogy elégedett legyen velem,hogy feszült vagyok és így nincs orgazmusom sem.
2009. ápr. 24. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ugyan ezt csinálom én is :S

csak anynit tehetsz hogy megpróbálsz legább akkor kicsit lazítani... és beszéld meg vele amitől félz amitől stresszelsz, mond meg neki hogy megfelelési kényszered van :) megfogja érteni szerintem :)

nálunk bevált és ugyan ez a helyzet ;)

2009. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt neked kell letisztaznod magadban h mi nem tetszik neked magadon. mert ha nem igy lenne, akkor nem akarnal megfelelni neki, mert tudnad h neki ugy vagy jo, ahogy vagy. sztem ne stresszelj ezen. nem éri meg. az orgazmus laza allapotban is nehezen jon, vagy sehogy, nem akkor ha még stresszelsz is. figyelj a visszajelzésekre, biztos nem azért van veled mert nem tetszel neki :) magabiztossag! :)
2009. ápr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
sztem ha szeret akkro nem kell azon stresszelned h megfelelj neki, mert akkor ugy fogad el teged amilyen vagy. nyugizz le es minden jo lesz :)
2009. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2009. ápr. 25. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!