Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért érzik a pasik szükségét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzik a pasik szükségét a szexuális kalandoknak? Aki megtette, az utána is úgy érezte, szükséges lépés volt? Megbánta vagy boldogabb lett tőle, hogy élvezkedhetett csak úgy, kötöttség nélkül?

Figyelt kérdés
Az exemnek előttem 2 kapcsolata volt, de csak a 2.-kal volt szex, együtt veszítették el a szüzességüket. Aztán jöttem én, sajnos én is neki adtam a szüzességem. Azért szakított velem (miután lefeküdt velem), mert kalandokat akart. Hajtotta a kíváncsiság... Hát sikerült is... 3 hónappal azután, hogy velem szakított, 3 hét ismeretség után összefeküdt egy ribivel (aki mellette 2 pasival kavar, az egyikkel szexel is). Most meg nekem mondja, hogy nem volt olyan jó a szex és velem jobban élvezte és engem szeretne élvezni... Azért is szakított velem, mert azt mondta, nem akar kapcsolatot. De már akkor hirdette magát társkeresőn, amikor velem szakított. Ott szedte össze ezt a csajt. Persze mondanom sem kell, ő kapcsolatot akar vele (a csak most biztosan nem, és még ott van neki a másik 2 pasi is), de nekem meg ezt a hazugságot adta be szakításkor. Hogy lehet ennyire szemét vki???
2009. ápr. 24. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
ha veletlen arra kerulne a sor h visszaakarna konyorogni hozzad magat, megne probald h engedsz neki, magaddal cseszel ki, mert ugyanugy at fog vagni harmadszor negyedszer meg tizedszer is...egyszer majd benol a feje lagya, es rajon mekkora hulye volt...te meg majd rohogsz rajta es kesz :)
2009. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig én könyörögtem vissza magam...Nem kellettem...Most meg kapna utánam, de így nem kell. Mélységesen csalódtam benne és nagyon félreismertem... Kívánom a szexet, szeretnék vele lenni, mert nagyon jó vele, de így nem lehet... Meghalnék a tudattól, hogy más nővel volt, mit is csináltak vajon, s hogyan...
2009. ápr. 24. 15:31
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
Semmit ne csinalj. még véletlenül se akarj hozza ismét visszamenni es azt se hagyd h ő könyörögje vissza magat hozzad. jön a tavasz, a nyar, menjetek bulizni a baratnoiddel, es meglatod h lassan el fogod felejteni ezt a szemet pasit.
2009. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!