Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy magamat nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy magamat nem tudom kielégíteni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok a barátom ki tud elégíteni bár az sem mindig megy h orgazmusom legyen. De ha magamnak csinálom télleg nagyon jó, de vagy 20perc után megunom:S mi lehet a baj velem? még sohasem sikerült magamat kielégítenem.
2009. ápr. 24. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

az hogy orgazmus is legyen az nem megy könnyen, van akinek 5-10 vagy több percre is szüksége van a párjával hogy orgazmusa legyen... magadnak egy fokkal könynebb mert tudod merre menny... nem mindig jön össze, de ez egyáltalán nem baj :) semmi baj nincs veled! :)

és az hogy nem bírod sokáig az normális ha magadnak csinálod, legalábbis nálam is ez van. :D

az orgazmus elérése amúgy sajnos azon múlik hogy a párod épp mennyire talál oda ahova kell! :)

szóval semmi para nincs! ;)

2009. ápr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj annak, hogy a párod ki tud elégíteni. Aztán próbálkozz te is, majd csak sikerül! :)
2009. ápr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha én csinálom magamnak,van,hogy másfél óra is kell,mire orgazmusom lesz.
2009. ápr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vok. 24 éves lány vagyok,8 éve élek szexuális életet és 7 év kellett,mire ki tudtam elégíteni magam.Fel a fejjel!
2009. ápr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
engem a párom csak ritkán elégít ki de az nagyon rövidke az az orgazmus de örülök neki:) magamat meg abszolút de nem tudom:D
2009. ápr. 25. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!