Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A farkam kicsinek tűnik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A farkam kicsinek tűnik számomra van (14,5) van egy lány akit megkaphatnék de nem tudom hogy mit szolna hozzá? Elég lenne e neki?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Ne aggódj, nekem 14-es és senki sem panaszkodott, sőt... Inkább meg voltak vele elégedve. Azok a lányok, akikkel eddig dolgom volt, ezt a méretet tartották tökéletesnek. Eddig meg sem fordult volna a fejemben, hogy kicsi lenne.
2009. ápr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Örülj Neki hogy nem akkora ami már tényleg gondot okoz. Nekem a barátnőm megilyedt a méretétől és folyton azon stresszelt, hogy az neki hogy fog beférni meg mennyire fog fájni. Szal nem kicsi, a nők tudják mi az átlag és ha belegondolsz ha még nem volt túlméretes pasival dolga, akkor nincs viszonyítási alapja sem. Tehát majd ő is úgy gondolja h normális, mert valójában az is :) Sok Sikert.
2009. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem a hossz a meghatározó, hanem az átmérő.

Nem lesz gond a 14,5 centiddel, ha jól használod. ;)


23/L

2009. ápr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez teljesen átlagos méret, ne aggódj!
2009. ápr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én páromnak is kb. akkora,és semmi problémám nincs vele,mert jól használja. Sőt..nekem nem is kéne nagy..inkább legyen akkora. Szerintem ne aggódj!

És elég lenne neki, mert a hüvely 10 cm, szóval ki lehet elégíteni! Hajrá! :)

2009. ápr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha most arra vársz, hogy mindenki beírogassa neked, hogy teljesen a normális ez, semmi baj a méreteddel, és ezt meg is tesszük, mert így van, attól még nem fogsz tudni jól dugni vazze.
2009. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát figyú...a normál méret elvileg 16 centi,szóval nem kérdéses, hogy neked kisebb a normál méretnél.Ezt most így megmondom egyenesen, nincs miért kerülgessük a forró kását. Viszont ahogy elöttem lévők is mondták/írták, nem mindig a méret számít...azért mert neked ekkore,a csaj biztos nem fog felöltözni és elhúzni,hidd el ;) ha tudod használni és van egy kicsi tapasztalatod akkor nem fog egyetlen lány sem panaszkodni a méretedre:)

Csak okosan!:)

2009. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem a méret a lényeg!

Ennyi! :D

Úgyi légy!

2009. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
figyi ez már nagynak számít persze a magyaroknál csak átlag a legtöbb felnőtt férfinak 14-16 között van.figyi a hüvely 17 cm ha nagyobb a péniszed akkor fájdalmat okozol neki
2009. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bocsi,de a hüvely csak 10 cm..anatómia!

Szóval mindenképp elég.

2009. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!