Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Félek attol hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Félek attol hogy nem teljesitek jol! és ott hagy!

Figyelt kérdés
az a hejzet h félek lefeküdni a barátommal pedig már itt lenne az ideje...a nyáron elvesztettem a szüzességem és akkor nem féltem emg nem is gondoltam ijenekree...de msot egyszerően mér két honapja nem merek lefeküdni veel...miért van ez???
2009. ápr. 23. 21:58
 1/8 A kérdező kommentje:
17-éves/l vagyok
2009. ápr. 23. 21:59
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
és is ugyanígy voltam ezzel a mostani barátomnál, pedig már nem az első volt. talán pont azért van ez, mert némi tapasztalattal már ismerjük a bakikat, és hogy mit hogyan kéne csinálni... csak félünk, hogy elsőre nem fog menni. mi mikor először együtt voltunk, egyszerű pózt választottunk és swemmi orális vagy vmi amiban sok a hibalehetőség. majd idővel jöhetnek azok is, mikor már biztosabb az ember :) csak hajrá, nyugodtan, menni fog ;)
2009. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszke a kommentot...sokat segitettél..de tényleg!!!!!
2009. ápr. 23. 22:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az oralisban sok a hibalehetőség? naneeee, az egyik legjobb dolog ...
2009. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

igen, az egyik legjobb, de mi fiatalok még annyira szerintem nem vagyunk tapasztaltak benne. de lehet csak magamból indulok ki, akkor bocs.

1. válaszoló voltam

17/l

2009. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jaja...én sem vagyok abban annyira tapasztalt attol még jobban félek mint a normál sextől...:( :)
2009. ápr. 23. 22:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Jól mondjátok, az orált sztem nem olyan könnyű jól csinálni. Nekem bnőm szerint elég jól megy, de neki azért egy jópáron túl kellett lennie ahhoz, hogy a javaslataimat/utasításaimat követve elérje azt a hatást ami egyszerre a mennybe és a pokolba visz. Ez egyébként őt is nagyon-nagy örömmel tölti el.

Szóval szép fokozatosan, és én is a normál szexet javaslom vmi egyszerű misszinárius pózban.

Hajrá!

2009. ápr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, mond, szoktál gondolkozni? :D

Ha nem fekszel le vele, az rosszabb, mintha nem vagy lepedő akrobata. Amúgy egy nőnek mit kéne csinálnia? Hanyatt dől, lábakat szét és élvezi, nektek könnyű, mi dolgozunk. :P

2009. ápr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!