Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lézeres körülmetélésnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lézeres körülmetélésnél mennyi idő után lehet szexelni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Kb 1 évig tartózkodni kell a merevedéstől.

Tehát önkielégítés, szex kizárt.

Jó technológia a lézer, de sajnos így is nagyon lassan gyógyulnak az ilyen sebek.

Ha nem várod ki ezt az időt, szövetszakadás, hegesedés léphet fel; szélsőséges esetben a makkba futó idegpályák is sérülhetnek, ekkor a hímvessző makki része visszafordíthatatlanul érzéketlenné válik, a betegen innentől legfeljebb csak pszichológusi közreműködés segíthet - az "elvesztett" szexuális élet, mint következmény feldolgozásában.

Szóval én meggondolnám, pusztán hobbiból nem mennék bele ilyesmibe.


Más lehet a helyzet, ha egészségügyi okokból szükséges a beavatkozás. Olyankor más a gyógyulási mechanizmus is, és csak 1-2 hetes pihenés szükséges.

2009. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem lézeresen metéltek körül és az után azt mondják, hogy 1 hónapig nem kéne szexelni. Lézeresről nem hallottam, de kizártnak tarom, hogy 1 évig kerülni kéne a merevedést. Már csak azért is mert éjszakaa alapból minden férfinak merevedik. Nekem 1,5 hétig volt kényelmetlen a merevedés, de ki lehetett bírni.
2009. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Kb 1 évig tartózkodni kell a merevedéstől.

Tehát önkielégítés, szex kizárt. ahaha öcsém akor szivásvan XD oylan nincs hogy nem ál föl :D XD

2009. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
92%
Az első válasz kifejezetten átverés. A hagyományos módszerhez képest valószínűleg kevesebb ideig kell önmegtartóztatni, ugyanis a hímvesszű rendkívül jó vérellátású és gyorsan gyógyul, különösen az olyan kifejezetten steril és vérzésmentes módszerekkel végzett műtétek esetén, mint a lézer. Abszolút nem veszélyes, vagy hobbi kategória és kimutatták, hogy körülmetélt férfiak partnereinél lényegesen kevesebb a méhnyakrák kialakulása. Ez azért van, mert a fityma alatt pangó váladék tartalmazhat HPV-t (humán papilloma vírust, aminek bizonyos fajtái felelősek a méhnyakrák kialakulásáért. Ezért van ma már HPV elleni oltás, ami fiatal, szexuális életet még nem élt nők esetén hasznos. (csak drága, de az élet is az)
2009. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt most két féle választ is kaptál!!! Ha biztosra akarsz menni, kérdezd meg az orvostól! Ő tudni fgja a választ... És szerintem ez egy tök normális kérdés ilyenkor...

Mint pl az mint amikor terhes lesz egy nő, és akkor megkérdezik a nőgyógyásztól, h azért szeretkezhetnek-e...:D

Szia

2009. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Az első válasz KAMU! Nem is szabadna engedni hozzászólni.


4.

2009. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

A műtéti technikától függetlenül, a körülmetélés után 3-4 hét kihagyással lehet újra szexelni. Gondolom, műtét előtt állsz, vagy talán már meg is volt, esetleg vimben tudok segíteni?


ANDRÁS

2009. ápr. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak van igaza! András, te az az András vagy akié a korulmeteles.hu ? :)
2009. ápr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ő az az András. :D Nekem is sokat segített. Elsőnek üzenem: Ekkora baromságot még nem hallottam! A teljes gyógyulás valóban 1 év, de a látható gyógyulás 4-5 hét alatt végbemegy. Ezután már csak a hegek elvékonyodása,stb van hátra.
2010. ápr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!