Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy fiú meg egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú meg egy lány lefekszik mi történik közben?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok választ!
2009. ápr. 23. 18:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
ááá , ne foglalkozz ezzel még , kicsi vagy ehhez , majd térj rá vissza ha 16 leszel ...
2009. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
általában alszotok a fiu horkol te forgolodsz mind a ketőtöknek fojik a nyála és regel pihenten ébredtek.
2009. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A maci bemegy a málnásba:)
2009. ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
a 19:49es valastolonak csak annyit uzennek, hogy lehet h te kicsinek tartod a 16 eveseket, de sok huszonévestol is vannak tapasztaltabb "kamaszok"...
2009. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
bocsi mielott nalam is belekotnel a helyesirasba...amit te is eltevesztettel a valastolo az valaszolo akart lenni csak tudod gyorsan irok es a t a z mellett van:D
2009. ápr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát én elmondanám deh mivel ezt kérdezted ezért biztos hogy még nagyon pici lehetsz :)Annyit mondok h egy felejthetetlen élmény részesei lesznek :)

A többit nem részletezem mert biztos hogy kicsit vagy :)

Én is csak 13 éves :D

2009. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Igaz, sok 16 éves kis kamasz is előszeretettel látogatja az oldalt..."

- ezt írtam én, és lehet, hogy neked nem az jött le belőle, amit én akartam írni.

Arra írtam, hogy noha kinn van a 18+, mégis vannak itt 18 év kor alattiak, akik - csodák csodája - nem kérdeznek maflaságokat. Aztán meg vannak olyanok is, akik kérdeznek.

Habár korukat tekintve a 16 éveseknek sem lenne mit itt keresniük - már az oldal készítői szerint.

De tudom, hogy a 16 éves is ugyanolyan tapasztalt lehet, mint a huszon-, vagy harmonchat éves.

A figyelmeztetés pedig valószínűség szerint a kérdezőnek szólt.

Ja, és még valami: poénnak szántam a "fözben"-t, de vicces, mert az én billentyűzetemen az "f" mellett még ott a "g", a "h", és a "j" is a keresett karakter, "k" helyett... - innen gondolom, hogy nem elírás.

Egészen más a helyesírási hiba amúgy... De még egyszer: nem beszólni akartam, hanem próbáltam kis humort vinni a válaszomba. Amit mellesleg teljesen komolyan gondoltam.

Üdv.

Ja, és bocs, arra nem emlékszem, hogy te mikor írtál. De én a 19:49-es voltam.

2009. máj. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!