Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném meglepni a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném meglepni a barátom valami igazán erotikussal. Mit ajánlatok? (sztriptíz, fagyi evés egymásról stb már volt) most valami igazán "extrém" kéne.

Figyelt kérdés

jöhetne akár 1 új póz is :P vagy valami kis huncutság. szinte bármire kapható vagyok, csak az itthon történjen :P

előre is köszönöm a jó ötleteket :)


2009. ápr. 23. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
+1 lány
2009. ápr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ja és még valami: holnap jön (távkapcsolatban élünk)

és nemtudnék semmit venni,mert nincs "felesleges" pénzem.

szal új fehérnemű garnitúra meg ienek kilőve :/

2009. ápr. 23. 15:25
 3/10 A kérdező kommentje:

az asszem nem élne,az a lány :D

mi csak édeskettesben szeretjük. :) remélem érted.

2009. ápr. 23. 15:26
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Támogatom az első ötletét. Ha igazán extrémet akarsz, ennél jobbat nem nagyon találhatsz... kivéve persze a "+2 vagy több lány" variációt a fenti témára. ;)
2009. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Á... Akkor passz.
2009. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerepjáték?
2009. ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom mi abban a nagy szám, hogy +1 csaj.. Jó, oké, biztos jó lehet, meg minden, de a jövőben 1000%, hogy a konfliktusok kialakulását nagyban elősegíti majd, ráadásul gondoljon bele a pasi, mi van ha még1 pasit be kellene engedni az édeskettesbe. Menne? Hát sztem nem.. A kérdésnél maradva igazából nem extrém az ötletem, de nagyon hangulatos, ha a fürdőszobában csak nagyon halványan ég egy kisebb lámpa, a többi fényt gyertyák szolgáltatják, ti pedig kettesben fürdőztök, esetleg még valami kellemes illat is terjenghet a fürdőszobában. :) Vagy vannak ezek az ún. erotikus játékok, mint pl az erotikus lepedő, dobókocka, társasjáték. Have fun! :)


17/F

2009. ápr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Anál szex.
2009. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

16:21 -esnek :

köszi szépen. :) ilyen még úgyse volt,szóval neked hála ,megint kipróbálunk valami újat :P :)


többieknek: mi afféle "maradiak" vagyunk . nem szeretnék 17 évesen 1 másik csajt bevonni a szexuális életünkbe... (SOHA)

anál szex meg köszi nem. szerintem az kimeneti és nem bemeneti nyílás. mellesleg mind a ketten "undorodunk" a szex effajta "ágától" .

2009. ápr. 23. 17:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Szívesen! Legalább Te értékeled, ha már más lepontozta. :) Jó, tudom, ízlések és pofonok, de én egyszerűen imádnám, ha a kedvesem ilyennel lepne meg, bár mi már tervezgetjük. :P
2009. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!