Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » MiéRt volt a pärom péniszén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MiéRt volt a pärom péniszén szex közben valami fehér? és mi volt az?

Figyelt kérdés
szexeltünk,és amikor kivette(nem élvezett el!)a pénisze tele volt fehér valamivel..väladék szerü volt,gondolom a hüvelyemböl,de nagyon fehér volt..mi lehet ez?esetleg fetözésem van?méG soha nem votl ilyen.
2009. ápr. 23. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Az az előváladék, olyan mint a sperma csak kevesebb hímivarsejt.
2009. ápr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Lehetett tőled is a váladék, szerintem inkább ez a valószínűbb, mint az előváladék. (Mert az kevés szokott lenni általában.)

A nőknek van fehér folyásuk, elképzelhető, hogy keveredett egyéb nedveddel.

2009. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Az előző válasz egy hülyeség, az előváladék állagra folyékony, inkább színtelen.


Néha előfordul, hogy ha a hüvelybe bekerül valami (piszok, bármi) akkor attól a szervezet fokozott váladékkiválasztással próbál megszabadulni, gyakorlatilag kimosni. Ilyenkor, illetv fertőzések eredményeképp előfordulhatnak ilyen dolgok. Ha alig lett volna, azt mondom semmi gond, de ha tele volt vele a pénisze lehet, hogy érdemes lenne dokihoz menned.


Ne aggódj semmi miatt, ilyen hüvelyi fertőzéseket vécéről, fürdőből, koszos kézről, bárhonnan össze lehet szedni, és könnyen gyógyíthatóak. Semmi ciki nincs ebben.

2009. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
14.24es vagyok, az előző válaszra az elsőt értettem, bocsánat
2009. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is inkább a te fehér folyásod volt, de az előváladék sem kizárt
2009. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, az hüvelyi folyás lehetett. Ennek a mennyisége mensi ciklustól is függ a közepén általában több van. Ha nincs vele gond(nem ég, viszket vagy kellemetlen) akkor szerintem nem kell vele foglalkozni van akinek alkatilag bővebb az ilyen folyása mint másoknak. Persze a biztonság kedvéért megmutathatod egy nődokinak, szexuális élet megkezdése után amugy is rendszeresen kell járni szűrésre is.
2009. ápr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult nemegyszer (majdnem szívrohamot kaptunk, azt hittük kiszakadt a gumi). Védőnő szerint lehetséges, hogy csak nagyon felizgultam, de lehet szó kisebb fertőzésről is (de ha fertőzés, akkor tényleg valami semmiség, mert nincsenek zavaró tünetek). Ha többször előfordul szerintem nézesd meg magad.
2009. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nálunk is volt hasonló. de utána megnéztük és orálnál is ugyanolyan fehéres váladék rakódott a makk köré, noha nem ment még el.
2011. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!