Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ennyire félhet a szextől? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire félhet a szextől? A mostani pasimmal több mint fél éve vagyunk együtt, és a pasi még szüz és nem sok ember viselné el hogy ennyit kibir egy pasinak. Mit csináljak a pasival, hogy végre elérjem nála azt hogy lefeküdjünk?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

sok pasi fél az elsőtől, hogy mi lesz ha nem lesz jó stb..

de egyszer túl kell rajta esni.. beszéld meg vele szerintem, tervezzétek meg, egy romantikus estét és a végére egy szexet

2009. ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudja hogy tul kell esnie ezen, de attol fél hogy vmi nem lesz jó nekem és hogy hamar elfog menni.meg azt hittem hogy egy pasinak midnegy hgy hol veszti el, de ö nem akarja kocsiba sem, pedig volt már oylan eset hogy épp eljutottunk odáig csak idöben leállitotta magát, mondva hogy ö nem kocsiba akarja az elsöt8tisztára mint egy nő).És nem tom meddig tudom még ezt elviselni hogy már fél éve huzza a dolgot és nem képes átesni rajta, ennyire nem félhet...vagy mégis.
2009. ápr. 22. 23:06
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki hogy ne baj ha elmegy elöbb, hisz neki az elsö, és ö élvezze. Aztán max orálszexel kielégít. Vagy pettingeljetek elöször az is egy megoldás.
2009. ápr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de gyanus hogy még orálisan sem tud majd kielégiteni, mivel a szexet sme tudja hogy miként müködik..szal nagyon fél minden szexel való dologtol.
2009. ápr. 22. 23:16
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
mutasd meg neki mi a jó neked, vagy ha jó nyögj egy nagyot.De kezdhettek úgyi hogy elöször te szopod le.
2009. ápr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalatlan,fél hogy beég előtted,nem akar csalódást okozni.kicsit dolgozz rá az önbizalmára,szerintem segit.
2009. ápr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hogy tudnám az önbizalmát növelni?

Már probálkoztam nálla hogy leszopjam, de mindig arra hivatkozott hogy "ne mert csikis" és nem akarta hogy legyen iylen jellegő szex, elöbb essünk át a normális szexen...

2009. ápr. 23. 09:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,add meg a számod,majd én elrendezem a "szénádat":)
2009. ápr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia!Inkább megadom az e-mail címem:angyalka004@vipmail.hu
2009. ápr. 23. 10:10
 10/11 anonim ***** válasza:
40%

azt megadja a címét he -.-xD basz ilyen nincs...am nem értem miért baj ha nem csinálja... én is fél éve vok együtt mi se csináltuk bár volt petting de akk is...

meg sztem tuti fiatalabb vagy mint én...

am nem értem miért kell olyat csinálni h leszopom meg kinylaom meg stb... nekem se fekszi a gyomrom ezek.. meg h nem csinélja minden hol.. legalább nem kap el ő se meg te se vmi szép fertőzést sztem rendes barátod van...


és h fél az 1 dolog...most képzeld magad a helyébe...


pl. ha te félsz a póktól és azt mondják h fogd meg akk te is gopndolkodnál rajta vagy meg se fognád ... hát majdnem ugynanaz..

2010. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!