Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Eléggé nedves voltam mégis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé nedves voltam mégis fájt, miért?

Figyelt kérdés

Ma együtt voltam a barátommal, eléggé/nagyon/ nedves voltam és tág, de mégis fájt a behatolás. 2 éve vagyunk együtt és 1 éve élünk szexuális életet, és már a méretét is kezdem egyész jól megszokni, de nem értem, hogy miért volt ez a fájó, dörtzsölő érzés a síkosság ellenére. Sajnos fel kellett miatta függeszteni a dolgot mert elviselhetetlen érzés volt:(

18/L


2009. ápr. 22. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lelki dolog, a fáradtságtól elkezdve a stresszig bármi lehet. Nekem is előfordul:S De nekem csak az elején aztán elmúlik és nagyon jó. Szerintem ha még többször előfordul menj el dokihoz, ki tudja...
2009. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem hirtelen az jutott eszembe, hogy talán lehet egy kis gyulladásod. Ez okozhat fájó, dörzsölő érzést, ami elviselhetetlenné teszi a szexet. Velem is előfordult már, hogy az alapján szembesültem egy kis fertőzéssel, hogy fájt a szex, egyéb jele még nem volt.... Vizsgáld meg magad, kívülről nem látod-e duzzadtabbnak, pirosabbnak magad?
2009. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet h valami betegség! Nem viccelek, nekem is hasonlóan kezdődött! A végén annyira fájt, h nem tudtam elviselni, elmentem dokihoz, hüvelygyulladás:S Nézesd meg!!!!
2009. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!