Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy egy 27 éves srác már több mint egy éve nem kívánja a szexet?

Figyelt kérdés
Lenne rá lehetősége, de visszautasítja. Eléggé nyomott hangulatban van, és rengeteget dolgozik. De ez ok lenne arra, hogy ne akarjon szeretkezni?
2009. ápr. 22. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
testileg lelkileg ki van merülve, mást nem nagyon tudok erre mondani :/
2009. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Az én párom ugyanennyi idős és ő is nagyon ritkán kívánja a szexet. Heti 6 napot dolgozik napi 10-12 órát, szóval nem lep meg. A hangulat és a fáradtság rengeteget számít.
2009. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

A férjem 29 és ő is ebben a cipőben jár.Ő arra panaszkodik állandóan,h fáradt.

Én magamból kiindulva sosem tudtam annyira fáradt lenni,hogy ne akarjak egy kicsit szexelni,és ő is így volt vele mióta ismerem.Hacsak nincs valami munkahelyi fusi szex a wcben valamelyik kolleganővel,akkor csak arra tudok gondolni,h a gyerekkel járó felelősség nyomja meg annyira,h ne kívánja a szexet.Akkortól kezdett el elhanyagolni,amikor a gyerek rúgásait már pocakon kívülről is lehetett érezni.

Szóval gondolkodj,h vajon egy évvel ezelőtt milyen lelki sokk érhette,vagy milyen nagyobb változás.

Megoldást nem nagyon tudok,mert magam sem találom,de talán egy hosszú hétvége kettesben sokat javítana a dolgon.

2009. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem tudok semmi olyan sokkról, ami ezt indokolná. Szépen lassan vált egyre inkább visszautasítóva. Régebben sem volt egy latin szerető, de most már semmi, de tényleg semmi. Azt mondja jó lenne, de nincs hozzá ereje. De egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ez normális, és azzal ki lehet magyarázni, hogy sokat kell dolgoznia. Én attól tartok, itt már több van a háttérben. Kihez lehet fordulni ilyen problémával?

2009. ápr. 22. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát azért tegyük hozzá, hogy ha nagy stressz van rajta, akkor simán elképzelhető, hogy egyszerűen nem kívánja valóban. Nem azt mondom, hogy ez normális, de megesik, és jó lenne változtatni rajta.
2009. ápr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hány kilós voltál amikor összejöttetek, és hány kilós vagy most?
2009. ápr. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem híztam egy kg-t sem. Nem változtam meg, szóval nem hiszem, hogy velem van a gond. Én próbálkozok, és egy darabig el is jutunk (de nem sokáig), mert nincs ereje és vége, ennyi. Nem tudom mit tehetnék.
2009. ápr. 24. 13:58




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!