Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha kövér vagyok hogyan izgassa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kövér vagyok hogyan izgassam fel ízlésesen a barátomat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia:) Szerintem ugyanúgy mint bárki másmondjuk táncolj neki, simizd, vagy meséld el mit tennél vele. A barátodnak úgy tetszel ahogy vagy. Izgatónak talál mindenhogy úgyis.
2009. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan pózok, amelyek kicsit elrejtik a kövérséged: pl. ha a hátadon fekszel.

De olyat is tehetsz, hogy föléhajolsz (túl sok ruha nem kell hozzá). Az nem rejt el, sőt... de nagyon izgató!

2009. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
fogyjál le
2009. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az utolsónak mondom!

Eee te nekem ne magyarázz már mert nem érdekel a véleményed! NEmtudom, hogynézel ki lehet, hogy vékony vagy de nagy bánat fejed van:) Sokra mész vele ha senkinek nem kellessz! Szégyentelen! Engem legalább imádnak!Ennyi

2009. ápr. 25. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:

egyett értem!! minek ezzel piszkálni lehet hogy egy tök helyes arcú szép lány attol még hogy molett lehet szép!!! Mit nem adnék egy nagyobb mellért:) AMúgy szerintem vetköztest le és simogast meg csókolgad!!

Puszi L/17 ne hagyd magad!!

2010. máj. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miután kifaggattad a fiúdat, hogy mit szeret látni rajtad és mit nem - a megfelelő helyre felkapott csábos ruhákat ajánlom. Mondjuk, ha nem szereti a lelógó hasat, akkor vannak kifejezetten oda való selyemruhák, amelyek alul is nyitottak, viszont szépen megfogják a hasad.
2010. máj. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!