Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kis koromban fitymaszűkületem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis koromban fitymaszűkületem volt és ezért meg kellet műteni szóval (körülmetélni). Van másnak is ilyen? Okozhat-e gondot a szexben?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 16:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Nekem baleset miatt, nincsen meg.(Nem volt komoly baleset) Sexben egyátalán nem okoz gondot, és szerintem sokkal higénikusabb is.

Ezmiatt ne agódj :)

18/F

2009. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
szóval körülmetélni... kinek van ilyen ? minden zsidónak ami cirka 10-15 millió embert jelent. Gondot se okoz, különben már nem lenne olyan h zsidó ember.
2009. ápr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

Én se vagyok zsidó még sincs meg a fitymám!!Nem attól vagyok MAGYAR mert van fitymám!!

Az első válaszoló voltam!

2009. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Tényleg azt hiszed,hogy Te vagy az egyszem??

Nem okoz gondot.Sőt, szexisebb,könnyebb a tisztálkodás.

2009. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Olvastam valahol, hogy az USA-ban talán az 50-es években egészségügyi okokból rutin szerűen körbemetélték a fiú babák jó részét.

Nincs ebben semmi. Könnyebben tisztán tartható, mert nem gyűlik fel a a váladék a makk pereme alatt. Nem lesz túrós a farkad.

2009. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Nekem 11 éves koromban lett megcsinálva (higiéniai okból). Ez van ha egészségügyis a muterod :S:D de semmiben nem akadályoz szex közben!
2009. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2009. ápr. 22. 17:44
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
micsoda b*rmok:)a szappan és a melegvíz csodákra képes:)kár volt levágatni,mert nem véletlen nőtt oda
2009. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 John Cartmen válasza:
56%

1. Az operálandó fitymaszűkületek jó részét az anyukák okozzák fiú gyermeküknek. Még ma is tanácsolják a védőnők, hogy minden fürdetéskor húzogassák a szerencsétlen gyermek fitymáját. 2 éves korig ennek semmi értelme, mármint az erőltetésnek. Addig kell leválnia a makkról, hogy könnyen hátra húzható legyen, bár legtöbb esetben ez már csecsemő korban "működik".

Azonban a buzgón rángató anyukák gyakran gyulladást okoznak a különlegesen érzékeny testrészen, ami után a hámréteg szarusodik, a további erőltetés még erősebb gyulladást okoz, amit végül műtéttel kell helyre hozni.


2. Egyes orvosok előszeretettel körülmetélnek, szükségtelen eseteknél is. Sok féle kenőcs létezik, ami a szűkület oldását, és a fityma leválását segíti.


3. Tisztasági okból körül metélni egyszerűen ostobaság. A nem körülmetélt férfiak is tökéletes higiéniát érhetnek el e tájékon is.


4. A fityma rendeltetése, hogy védje a makkot. Normál esetben ugyanis ez egy szuper érzékeny felület, tele érző idegekkel. A fityma eltávolítása az érzékenység elveszítésével, a szexuális örömforrások csökkenésével jár.


5. Semmi baja nem lesz annak, akinek hiányzik ez a bőrredő, minden ugyanúgy működik továbbra is.

A külső változás viszont látványos, van, akit taszít a csonkított pénisz, van, akinek bejön.

Érdekesség, hogy felmérések szerint New Yorkban, főleg Manhattanben a nők sose láttak fitymás péniszt, nem is értik, mi baja van a csonkolatlan hímvesszőnek.


7. Ha nincs vallási, vagy valós egészségügyi oka a beavatkozásnak, akkor éppen olyan, mintha a fülkagylót távolítanák el, és azzal érvelnének, hogy így könnyebb mosni a fülünk tövét. Nevetséges.

2009. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

"micsoda b*rmok:)a szappan és a melegvíz csodákra képes:)kár volt levágatni,mert nem véletlen nőtt oda"


Ha te még a fán élsz, akkor neked nem véletlen, mi már azóta lejöttünk...

Nem jár az örömök csökkenésével.

Sőt a gumi sem okoz akkora élvezetcsökkenést, mint a normálnál...

Én eddig semmi hátrányát nemtapasztaltam...

2009. ápr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!