Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igen furcsa, de felizgulok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igen furcsa, de felizgulok arra, ha valaki mutogatja a szájában az ételt. Miért van ez és hogy lehetek normális?

Figyelt kérdés

Soha nem olvastam ilyenről, de ez van, mit tudok ellene tenni? Nem akarom, mert igen furcsa, csak megtörténik. Senkinek se mertem erről beszélni.

Lány, mind1 hány éves.


2009. ápr. 22. 15:39
 1/4 anonim válasza:
87%
tudalattidban azt szeretnéd kinyaljanak
2009. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló: Kötve hiszem hogy ez lenne az oka!


Kérdező: Szerintem ez nem éppen egy normális dolog de elfogatható. Mindenkinek van valami furcs szokása, és ezt sokszor még akkor is meg kell szokni hogyha nem szeretnéd. Szerintem nembiztos hogy lehet gyógyítani, de ha mégis akkor arra csak Pszichológus képes. Nyugi, nemkell tőle beparázni. Fogadd el. Ennyi :)

2009. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
mindenki más-más dologra izgul föl:D lehet h vki arra hgy beköti a cipőjét:)nem kell félniiiii:D
2009. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hu... Hát ha most jobban belegondolsz... Ez tök jó... Már vacsi közben az előjátéknál tartotok a pároddal!

De a viccet félretéve... Ez érdekes... De ha arra izgulsz be h vki megmutatja a szájában a kaját...Na szal szerintem ez azért egy intim dolog... Olyan szempontból h nem így hódít az ember... Lehet h ezt a tudatalattidban úgy értelmezed h megbízik benned, meg h jó úton haladtok stb... De am ki mutogatja a kaját a szájában másnak???

2009. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!