Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit jelent a beöntés szó?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a beöntés szó? Alul bővebben egy olvasó írásában.

Figyelt kérdés
"Mensi alatt análisan közösültünk, és mikor kihúzta, akkor hát olyan volt, nem is kicsit.... És máig sem értem, mert minden szabályt betartottam, előtte beöntés, minden szarság.............. "
2009. ápr. 22. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

beöntést általában akkor alkalmaznak, ha valakinek székrekedése van, és sehogy sem tud...

vagy pl. kismamáknál szülés előtt, hogy a nyomás csak a gyerekre hasson.

szóval szerintem ahhoz lehetett köze, gondolom ilyen végbéltisztítási funkciója van.

hát nem irigylem a csajt az biztos :(

2009. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
67%
H anem tudod mit jelent a beöntés szó hogy csinálhattál elötte böntést?? amugy röviden az hogy benyomnak vizet a seggedbe egy csövön 1 másik csövön meg kijön és a másik csövön láttod mennyi trutyi voltxD
2009. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Durván azt jelenti, hogy valahogy (pl egy nagyobb fecskendőből) vizet nyomnak a seggedbe, azt pár percig bennt tartod, majd wc. A célját az imént leírták.
2009. ápr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Szegény csaj???? Szegény fószer!!!
2009. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ha jol tudom hazilag is lehet csinalni. lecsavarod a zuhanyrozsa fejet es elkapod a szoget amiben felmegy a hatosdba majd rohanas a wc-re es kiengeded a vizet. ezt csinalod addig amig a kifolyo viz tiszta lesz. nem vmi kellemes.......
2009. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
96%

xĐ..kb ezeket jelenti... :)


(én nem csinálnám soha)

2009. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ....ha eseteg az olvasó is olvassa a kérdésem akinek a válaszából idéztem .....üzenem hogy semmi rosszat nem akartam csupán tudni a szó jelentését megértésedet elöre iis köszönöm :)
2009. ápr. 22. 17:55
 8/8 anonim ***** válasza:
szegény fószer?? hát... letörli róla, zuhanyzik egyet, egy hét múlva el is felejti. de a csaj nem hiszem h a szeme elé akarna kerülni vagy újra megpróbálni a dolgot...
2009. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!