Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy érhetem el a csiklóorgazm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetem el a csiklóorgazmust sex közben? Még sose volt nem tudom milyen.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 12:44
 1/5 anonim válasza:
100%
Kérd meg a párodat,hogy szeretkezés közben a kezével izgassa a csiklódat vagy akár te magadnak is csinálhatod,ha nem vagy szégyenlős a másik lehetőség,hogy ha felül vagy szeretkezés közben mozogj úgy,hogy a csiklód érintkezzen a párod fanszőrzetével és addig dörzsöld míg valami fantasztikusat nem érzel.Nekünk bevált remélem neked is be fog!
2009. ápr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Válasszatok olyan pózt, hogy a péniszével tudja izgatni a csiklódat miközben ki-be mozog. Erre a legjobb a misszionárius póz, esetleg vegyetek pénisz-gyűrűt, ami vibrál. Nekünk ez bevált.
2009. ápr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket:)
2009. ápr. 23. 08:10
 4/5 John Cartmen válasza:

Masztizzál közben!

Ennek az egyik módja, hogy egyszerűen lenyúlsz, és elkezded csinálni. A fiú automatikusan föltámaszkodik a kezeivel, kicsit azért is, hogy lássa. Ettől ugyanis minden férfi megőrül.


A másik, hogy fölhúzod a térdedet annyira, hogy a srác térdelő ülésben hozzád férjen, így ő is tökéletesen fogja látni, mit csinálsz, amitől iszonyúan beindul, általában az is nagyon izgatóan hat, hogy a fiú érzi a lány kezét aktus közben a bejárat környékén. Ha elélveztél, és ezt a fiú végignézte, miközben szeretkeztetek, ő is olyat fog élvezni, hogy a mennyben érzi magát, főleg, ha az élvezeted utolsó pillanatában magadra rántod, és szabadjára engeded a beteljesülésedet.

Fontos, hogy utána mondjál valami dicsérőt, nehogy a srác úgy érezze, neki nem volt érdeme a dologban.

2009. ápr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a barátod orálisan kényeztet a nyelvével, akkor közben feszítsd meg a gátizmodat( mint ha a pisilést akarnád visszatartani). Ugyanis ilyenkor a csikló érzékenyebbé válik. Próbáld ki nekem bejött:) 22 L
2009. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!