Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem fájt/fáj a poposzex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fájt/fáj a poposzex?

Figyelt kérdés
pasim nagyon kiprobálná,én viszzahuzodok ettől.Egyszer probálták,a hegye ment be és rettenetesen fájt.Mit tehetnék,hogy ne fájjon?
2009. ápr. 22. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem, ha nem akarod, akkor ne próbáld ki. Ha a pasid igazán szeret úgyis elfogja fogadni, hogy ez Neked nem fekszik. Am sztem nem lehet valami nagy durranás, meg azt nemisnagyon tudja élvezni csak az egyik fél esetleg. Szal nem kötelező. 20/F
2009. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
a popsiszex-re is rá kell készülni, ugyanúgy, mint a szüzesség elvesztésére. menj el előtte WCre, használjatok mindenképpen sikositót és óvszert, valamint először a párod 1, majd 2 ujjal próbáljon tágitani téged. ha már az ujjai is fájnak, és nem tágulsz, akkor ne erőltessétek.
2009. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
lkészületlenül és először nekem is fájt (38 L) aztán kíváncsi voltam, elolvastam a szakirodalmat síkosító kell, az ujjazás is jó én meg azt csináltam, hoyg amikor maszturbáltam magamnak prógálgattam a popóujjazást és lassan élvezni kezdtem, ezt a kádban meleg vízben csináltam és tök jó volt. egyszer csak pasival is jó lett. ritkán csinálom, most kb két éve nem is...épp motoszkál a fejemben. sok sikert, tényleg nem kötelező,először magadat ismerd ki és aztán "szolgáld" a férfiak örömét.
2009. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Rengeteg síkosító,előtte a párod azért ujjal tágítson. Majd mikor ott vagytok,h berakná,Te meg kezdj el nyomni,mintha nagy wc-znél,így könnyen bemegy.

Egy kis segítség,mi ezt olvastuk előtte:

[link]

2009. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem eloszor fajt de aztan megszoktam;)mi nem csinaljuk gyakran sot ritkan csinaljuk...
2009. ápr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
jah es azt kihagytam hogy eloszor ujjazon meg hatulrol csak szep lassan es aztan meg mehetek a kemenyebb dolog...es igy mar nem fog fajni annyira
2009. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!