Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ha csak akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha csak akkor tudok elmenni ha én vagyok felül, méghozzá ugy, h teljesen hozzásimulok a pasimhoz de sajnos ez neki abszolút nem jó póz?

Figyelt kérdés
Azt mondja, h nyomom a hasánál vagy hol! Már évek óta nem vagyok szűz, de még cssk ebben az egyetlen pózban tudtam elmenni, van erre vmi megoldás? Nagyon örülnék ha lenne vkinek vmi jo tippje.
2009. ápr. 22. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia, az a helyzet, hogy nem vagy egyedül, aki csak így tud elmenni :) ! Biztosan fiatal vagy még, majd később rá fog állni a tested más póz "élvezésére" is.


Nem hiszem, hogy a fiúnak annyira kellemetlen lenne ez a póz, hidd el :), ha csináljátok egy kicsit másképp. Próbáljátok úgy, hogy a barátod a lapockáját nekitámasztja a falnak vagy az ágy támlájának, egy párnát pedig a derekához lehet tenni plusszba. tehát félülő helyzetben van !

Így kényelmesebb lehet neki is, és neked is :) Annyira meg ne hajolj rá, csak kényelmesen dőlj felé!


És örülj, hogy el tudsz élvezni! Sokan sajnos nem képesek még csiklóorgazmusra sem!


Remélem tudtam segíteni.


Szép napot


Mimi (25L)

2009. ápr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) ne mondanám magam annyira fiatalnak,hiszen már 22 vagyok,és 17éves korom óta sexelek.a legtöbb pasimnál ezzel a pózzal nem volt gond,de ő azt mondja,h szétnyomom:(
2009. ápr. 22. 09:42
 3/8 anonim válasza:

én is sokáig így voltam ezzel. Az a baj, h csak a csikló orgazmust tudod elérni. a megfelelő partner segíthet benne, h a hüvelyi dolgokat is felfedezd. viszont lehet, h az nálad alapból nem működik. kérd meg sex közben (ha megátol nem jut eszébe)

,h simogasson. A kutya póznál, ha előre nyúl...amikor ő van fölül...oldalról is lehet izgatni. nem csak egy módja van annak, h kielégűlj. Javasolnám, h ezt mond el neki is. ha jól megvagytok, ne ez rontsa el :-)

2009. ápr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csiklóorgazmusom még sosem volt,de hüvelyi már igen,vele is egyszer,de utána mondta,h neki nagyon nem jo ez a póz:( más pózba meg annyira távol vagyok attül, hogy elmenjek.rakjak egy párnát a hasához vagy mii??:)
2009. ápr. 22. 12:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. De eddig egyik partneremnek sem okozott gondot, a jelenlegi párom pedig egyenesen imádja így.
2009. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat majd probálkozok:)de ő tényleg azt mondta,h neki igy nemjó,mert ugy "ugrálok rajta,h szétütöm a medencéjét":( vmi ilyesmit mondott,probáltam finomabban,de akkoris jajgatott:( szal kicsit el vagyok keseredve
2009. ápr. 23. 08:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem kb. fél év kellet, hogy máshogy is el tudjak menni. Sőt, először még az is problémát jelentett, hogy egyeltalán el tudjak menni.

Szóval. Majd belejössz, és máshogy is menni fog.

Nah és a pasidnak mi fáj ezen? Nem értem már bocsi!

2009. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az, hogy állítólag a medencecsontommal nyomom miközben mozgok.:( elég rossz ez így.hogy érted,h idö kell és belejövök?a mostani pasimmal vagy ugy általában?mert már volt jonéhány pasim akivel lefeküdtem,de még egyikkel se tudtam máshogy elmenni(némelyikkel sehogyse),viszont akivel sikerült annak is jo votl ez a póz!!
2009. ápr. 26. 10:37




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!