Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy vehetem rá a kamszexre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vehetem rá a kamszexre?

Figyelt kérdés
Barátom nem akar webkamszexelni velem...Igazából elég kezdő vagyok szexuűlis téren. segítsetek vmi pikáns szöveget megfogalmazni amire tuti keményedik neki...:D köszike
2009. ápr. 21. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
FŐZÖK NEKED VALAMIT!
2009. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk meztelenül vagy a házban, mert nincs otthon senki. :) Bár erre lehet az lesz a reakció, hogy inkább átmenne. :P
2009. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én ilyen hosszabb szövegre gondoltam, hogy mit cinsálhatnk vele, de mondom mivel kezdő vok lécci segítsetek:D
2009. ápr. 21. 22:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak azt és úgy írd le, amit élőben is megtennél vele. Hidd el bőven elég lesz. :P
2009. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyébként nem kell túlcifrázni a dolgot. Ami jön az őszinte legyen és szívből szóljon. De csak te tudhatod, hogy mik ezek.

2. voltam (amúgy ott azért írtam a meztelül a házbanosat mert én egy ilyet utólag mondtam el neki (meleg volt, üres ház és szőrtelenítettem is :)) és mindjárt az a huncut vigyor jelent meg az arcán, szóval szerintem nem rossz alap. :))

2009. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a kamszex nem a legjobb dolog, mert a másik fél rögzítgeti és esetleg feltöltheti valahova netre.

Vagy ez a cél?

2009. ápr. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gondolj ki valami szoveget ami pikans hivogato csabito ugyanakkor meresz es celra toro:>:D XD
2009. ápr. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszerüen meséld el neki mit tannél vele. suttogva beszélj az még izgatóbb
2009. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!