Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy pasi "nulla"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy pasi "nulla" az ágyban? Vagy ezt mire értik?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 20:28
 1/9 Thurston ***** válasza:
91%
Gondolom arra, hogy szar.
2009. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vagyis konkrétabban ... Full kezdő vagyok, valahogy úgy hogy megértsem, de azért kösz a választ :D
2009. ápr. 21. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Azt értik alatta, hogy a csávó három dolgot tud az ágyban csinálni: alul lenni passzívan, fél perc alatt elmenni és utána elaludni. Kábé ez a nulla.
2009. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kössz :D Akkor nem kell félnem :D
2009. ápr. 21. 20:33
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Igazábol az anulla aki nem tudja a partnerét felizgatni, lázba hozni. Nekem volt olyan hapim aki elig izgatott fel, nyomult de idöt nem hagyott semmire. hiába csokolgatta a nyakamat semmit nem éreztem.

A mostani párommal már 2 éve együtt lakunk de még most is lázba hoz ahogy a nyakamat csókolgatja.

2009. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem figyel a lányra, hogy mi jó neki mi nem, gyorsan elmegy, nagyon passzív, gyorsan elalszik, nem izgatja fel a lányt ilyesmi
2009. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Én is olyan férfira mondanám, aki nem foglalkozik a nővel, nem izgatja fel, csak magával van eltörödve, gyorsan el is megy, utána el is alszik stb. Na ez tényleg nulla.
2009. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek (:
2009. ápr. 21. 20:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Szemléletes képet szeretnél?

Akkor képzelj egy nőt és nagy kövér nullás számot az ágyban.

Szerinted a nő mit tud kezdeni a nullással?

2009. ápr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!