Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kell a női partnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell a női partnert úgy kielégíteni kézzel illetve orálisan, hogy neki a lehető legjobb legyen?

Figyelt kérdés
Milyen részeket kell izgatni, és mennyire erősen, hevesen vagy esetleg gyengéden? Ugye olyan durván nem lehet, hogy komoly bajt okozzunk?
2009. ápr. 21. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne harapj bele :) De mindenki más, és ahogy a partnerednek jó. kérdezd meg, hogy jobb neki, mondja el,mert te a legjobbat akarod nek, stb...
2009. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
haat az 1so valaszadoval 1et ertek ne harapj XD nm szabad es mindig kerdezd h h tetszik neki h jo meg ienek:) aztan elobb utobb belejossz:D XD
2009. ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Nyalogasd a csiklóját elején finoman körkörösen esetleg a combját meg a hüvely bejáratát. Ekkor már kellőképpen fel lesz izgulva ilyenkor mehet az ujjazás 1 ujjal először, itt is finoman nyalogasd a csiklóját. Aztán amikor már elég nedves akkor mehet a 2 ujj. Gyűrűs és középső ujj a legjobb szerintem(nyalogatás itt is finoman). Mindkét ujjaddal végezz hívogató mozdulatokat és a hüvely bejárata után kb 3-5 centire érezni fogsz egy ilyen érdesebb részt amit jelzem addig nem fogsz nagyon érezni amig fel nincs izgulva a lány rendesen. Ezt a pontot körkörösen masszírozd és nyomkod esetleg finoman nyomhatod a hasfala felé is. Eközben elkezdheted egyre erősebben nyalni a csiklóját. Amikor látod hogy közeledik az orgazmushoz(szapora légzés, csipő emelés, etc.) akkor csinálhatod szaporán és ha eljött az orgazmus akkor az Istenért se hagyd abba, ha kell menj vele:D A végére annyi hogy figyelj mert a legtöbb lánynak ilyenkor nagyon érzékeny a csiklója, ha látod h vége a konkrét orgazmusnak akkor csak finoman. Ilyenkor nagyon finomnak kell lenni. Bajt okozni? őő hát ha nagyon erősen csinálod akkor az kellemetlen is lehet, de ezt a helyzet adja majd:) És az ujjaidra is nagyon figyelj mert ott bennt is fájhat. Barátnőmnek ha pl közel van a mensi akkor nagyon érzékeny.


Hát hirtelen ennyi. Remélem segítettem:)

Ha esetleg vki máshogy látja akkor írja le nyugodtan:D


Üdv.

2009. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát igen a harmadik válaszadó precizen leírta.

Akkor tényleg érzékenyebb a dolog, ha közeledik a menstruáció, ezt én is tudom igazolni.

Azzal még kiegészíteném, hogy semmiképpen ne hagyd megszáradni a "befogásra" kiszemelt területet, mert akkor ki dörzsölheted neki, és az nagyon rossz...

2009. ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szívogatva szopogasd a csiklóját...garantált extázis... (nő vagyok)
2009. ápr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!