Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gáz ha 1 csaj lenyeli?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 1 csaj lenyeli?

Figyelt kérdés

Fiúk! Ti szeretitek ha a csajotok lenyeli a cuccot sz.pás után ?

Azért kérdem mer én leszoktam...a barátomét...:D


2009. ápr. 21. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

nem gáz ! ha neked igy jó,és szereted a párodat akkor miért lenne az? amugymeg a sexben nicnsenek határok ami jól esik

én is leszoktam nyelni..

és szerintem a pasik nagyon élvezik!

19/L

2009. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

ui:

mivel lenyeled kissit szépül a bőröd a hajad,,ugyhogy ez is egy szépségápolási mód :DDDDD

2009. ápr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

fő a nőiesség! nem ártana ha szorulna beléd egy kis finomság vagy vmi ami a nőkre jellemző. Amikor a kérdést olvastam és még csak az első sornál jártam azt hittem egy fiú tette fel a kérdést.

Egyébként embere válogatja. A férfiak egyébként szeretik (legtöbben de vannak kivételek. az én legjobb barátom azt mondta, hogy neki nem nagyon lenne már gusztusa csókolózni a barátnőjével ha mondjuk a szájába élvezne.) dehát kinek hogy. van akinek ez tetszik, van akinek az ... ha neked és a párodnak ez megengedett akkor nem számít más mit gondol. egyébként meg sokan azt mondják csak az a durva és gusztustalan a szexben amit az egyik fél nem akar vagy ami mosdatlanul történik! ;)

2009. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

jo persze kicsit durván fogalmaztam az is igaz...:$

hát a barátom se szokott velem csókolózni utána :S

de hát neki mindegy hogy lenyelem-e vagy sem.. csak aki meg ezt tudja rólam az tiszta "trógernek" néz.. mert hogy lenyelem és a barátnöim meg állitják h az tök undorító...

2009. ápr. 21. 18:32
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Mindenkinek a magánügye, hogy lenyeli-e vagy sem. Ha téged nem zavar az íze akkor nyugodtan, a barátnőid meg hülyék. Attól, hogy ők nem szeretik még nem feltétlen rossz dolog.

18/l

2009. ápr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
magánügy! nem kell másnak tudnia róla. ne híreszteld!
2009. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Miért lenne gáz, ha te magad nem undorodsz tőle.

Ha a párommal játszok, kényeztetem, szól, hogy el fog menni, ha abba hagyom, akkor megoldjuk máshová, máshogy, ha nem, akkor pedig a végén a pocakomban landol a cucc(nem kell zsepizni, meg ilyenek) ő meg pillanatokkal előtte közli: szóltam:) A mai napig meg tud azon lepődni, hogy nem "finnyáskodok".

Én élvezem, ha élvezi, utána pedig nem dugja le a nyelvét a torkomon, de ugyan úgy megcsókol:)


Az a gáz, ha a saját ágyadban történteket a barátnőid igényei szerint akarnád összehozni. "szerintük..." Amit te jónak látsz azt kell csinálni...

2009. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Én imádom, ha a barátnőm lenyeli
2009. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

nem hiresztelem amugy.. csak olyan emberek tudták akikhez közel állok.. mostmár kicsit többen tudják és nem tölem :S

ez a szar ügy... de igazatok van :)

én elviselem az izét, sőt néha nem is rossz :P

2009. ápr. 21. 19:12
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm imádja lenyelni, és szereti is az ízét. Nincs ezzel semmi baj.
2009. ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!