Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők vagy férfiak elégítik ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők vagy férfiak elégítik ki szívesebben a párjukat orálisan? Avagy van olyan, hogy egy férfi nem szívesen elégíti ki a partnerét orálisan?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 16:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Kérlek írjátok meg, hogy fiúk vagy lányok vagytok-e!
2009. ápr. 21. 16:28
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

szerintem az alég ritka, hogy egy férfi nem szívesen nyal ki egy lányt. viszont több olyan barátnőm is van, akik bár szeretik kapni az orális szexet, szopni nem szopnak. izlése válogatja, szerintem a férfiak nagy hányada (én is) szeretünk orálisan dolgozni. :D


Legen -wait for it-(f/18)

2009. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

16:32-es:


A magad nevében nyilatkozz!

2009. ápr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
75%
szerintem is így van hogy a fiúk nagyobb arányban elégitik ki bnöjüket orálisan, a nőknek sokkal kevesebb aránya szeret szopni.. de ez bizonyitott tény pl. irjon már olyan fiú aki nem szeret nyalni? :D (19/L)
2009. ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

17:43:


Mindenki aki nyilatkozik a SAJÁT nevében nyilatkozik, nem az emberiség nevében. Érdekes a reakciód, én elmondtam hogy mit tapasztalok az ISMERŐSEIM körében, erre rámförmedsz meg lepontozol. Hát kössz. Látszik a szinted. De az hogy te értelmes választ írjál, arra már nem tellett mi? Meglátszik a szinted.

És ennek ellenére ugyanígy gondolom: Sok lányt ismerek aki nem szeret szopni, és ezt leírtam. És akkor mi van?

Nincs olyan férfi ismerősöm, aki nem szeret nyalni. De nő közül több is. (de itt meg kell jegyeznem: sok barátnőm volt akik szerettek szopni).


Gondolkozz el egy kicsit mielött lecseszel másokat. Nyilván nem mindenki olyan tökéletes mint te. :P


Legen -wait for it- (f/18)

2009. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Eddig is nagyon köszönöm a válaszokat, fogalmatok sincs, hogy milyen sokat segítetek nekem ezzel. Nekem nincsenek ezzel problémáim, úgy vettem észre. Szóval én szeretem orálisan kényeztetni a barátomat és ő is ugyanígy van ezzel, legalábbis ezt mondja és én hiszek neki, mivel nem vettem észre az ellenkezőjére utaló semmilyen jelet. A kérdés mégis foglalkoztat, mert egy beszélgetés során szóba került és nem tudunk dűlőre jutni ezzel kapcsolatban. :D

Köszönöm válaszaitokat és várom, mindenki hozzászólását akinek valami meglátása van az orális témával kapcsolatban.

2009. ápr. 21. 19:04
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Mindkét nem esetében vannak kivételek.Egyénfüggő van olyan aki nem szereti a nőket ily módon kielégiteni, de akkor forditva sem várhatja el! Szerintem azért a pasik nagy többsége szereti orálisan kielégíteni a párját. Az enyém is imádja. És én is imádom kényeztetni Őt. Eleinte még viszolyogtam tőle de láttam hogy mennyire élvezi és szépen lassan megkedveltem.

De nem kötelező, nem ez a szeretet kimutatásának a módja csak akkor csináld ha tényleg úgy érzed, mert kényszerből nem lesz jó egyikőtöknek sem. De ha valaki nem csinálja, akkor nincs joga elvárni a másiktól sem. Adok-kapok van.

2009. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
21/L voltam
2009. ápr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!