Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Webcamon keresztül szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Webcamon keresztül szex?

Figyelt kérdés

18L+18F

Most nagyon hosszú ideig nem láthatjuk egymást élőben, így marad a webcam. Tudja milyen mozdulataival, mimikáival tud engem felhergelni(szexuálisan) és már volt 2 nagyon kellemes estém ez által ( a jó ,,hergeléseinek,, + koncentrációképességemnek köszönhetően már 2x is orgazmus közeli állapotba kerültem). Ilyenkor tök meztelenül ül a gép előtt és ...lényeg a lényeg eléri a hatást rendesen.

Csak 1 gond van - ami azt mondja nem gond neki, mert nem azért teszi, hogy ezt viszonozzam, hanem azért mert szeretne kellemes perceket okozni, bár nem tagadja ő is férfiből van és az ő tekintetei is szívesen elkalandoznának, h ezzel is még fokozza a fantáziáját - én ezt nem viszonoztam még. Pedig sokszor már megtenném, mert én is szeretnék neki örömet okozni(bár mondja, neki az is öröm, ha az arcomat láthatja)-csak nem tudom hogy vegyem rá teljesen magam, hogy álljak neki, mit csináljak, milyen mozdulatok, vagy valamit tipp?


Kérlek aki tud tanácsoljon valamit.

ui: Még szűz vagyok, de már sokszor pettingeltünk + kéz + orál volt.


2009. ápr. 21. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Próbáljatok meg valamilyen játékot játszani, és aki veszít, az levesz egy ruhadarabot. Játszatok addig, amíg mindkettőtökről elfogy a ruha :)
2009. ápr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Előző válaszolót kiegészítve:

Ha MSN-en keresztül megy a pajzánkodás akkor vannak az ilyen beépítettjátékok... aknakereső... meg hasonlók...;) jó szórakozást

2009. ápr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
osztom az elso valaszadonak a tanacsat sztem is ez jo otlet:> XD
2009. ápr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ha esetleg még van valamilyen ötlet, szívesen várom :)

Hm.........és pl.milyen mozdulatok, érintésekkel lehetne ,,felhúzni,, a páromat?

2009. ápr. 21. 15:34
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Szerintem ez emberfüggő, de az én párom arra indul be ha engem lát maszturbálni, vagy csak egyszerűen simogatom magam, a mellemet, és közben ránézek, (persze te nézd a webcam közepét és akkor ő úgy fogja érzékelni mint ha ránéznél) ez is őrjítően tud néha hatni,meg hát pl én szoktam olyat hogy ha el akarom "csábítani" akkor "véletlenül" leesik a vállamról a ruhapánt, vagy picit kijjebb hagyom a bugyimat a nadrágomból...mint ha nem venném észre...meg pont akkor kell bemennem a szobába a fürdőből amikoris hirtelen a törölköző leesik rólam, gyorsan felkapom és kirohanok, rendszerint utánam jön leskelődni, de mondom, ízlések és pofonok, igazából csak te tudhatod, mire gerjed a párod. Játszhatnátok olyat is hogy aki veszít, az elmondja egy féltett kis szexuális vágyát, és ha ő beszél, és neked szimpi amit mondd, akkor tedd meg neki! :) és légy te is őszinte! Csók nektek, remélem sokáig együtt lesztek!
2009. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm/köszönjük szépen :) mi is reméljük, hogy nagyooooon sokáig együtt leszünk (L) :)

És érettségi után miénk a nyár :)

2009. ápr. 21. 16:01




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!