Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem élvezem a szexet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem a szexet? Az előjáték hosszú igazán felhúz a párom, kívánom és mégsem érzek semmit a behatoláskor. Miért van ez? 27 éves vagyok, de nem értjük hogy miért van az hogy kívánom és mégsem érzek semmit!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha óvszerrel csináljátok, az lehet egy ok, én pl feleannyira sem érzem óvszerrel, inkább gyógyszert szedek.
2009. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy azért, mert túlságosan is nedves/ellazult leszel, és nem érzed őt annyira magadban. Javaslom, hogy próbáljatok ki néhány afrodiziákumot, néhány nagyon fel tudja erősíteni az érzékeket.


Illetőleg én nagyon nagyon szűk leszek, hogyha közvetlenül szex előtt a párom orálisan kielégít. Összehúzódnak a hüvelyizmok, és sokkal intenzívebb lesz az egész.


Ügyik legyetek, remélem megoldódik :)

2009. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanebben a cipőben járok. Én a behatolást még érzem, mert általában fáj. De utána már semmit :( Mi is óvszert használunk egy ideig azt hittem emiatt van, de most a legvékonyabbat használjuk és mégsem érzek semmit.

Esetleg az lehet még a baj, hogy túl nedves vagy. ha nem ezek akkor izomtornával lehetne még próbálkozni, ez szűkebbé tesz és talán jobban éreznéd a behatolást is. kegel-gyakorlatok, intimtorna sok helyen van irva a neten róla. Egyszerü gyakorlat amit néha én is szoktam: pisilés közben pár mp-re viszatartom, aztán újra megengedem aztán megint visszatartom. Nagyon jól edzi a lenti izmokat. Remélem sikerül megoldani. Sok szerencsét!

2009. ápr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából nem használunk óvszert, viszont megfogadom a tanácsokat...remélem sikerülni fog a dolog!
2009. ápr. 22. 17:35
 5/5 anonim ***** válasza:

vagy azt is megpróbálhatjátok, hogy hátulról hatol beléd, azt biztos érezni fogod, mert más szögben megy be a hüvelybe mint általában. én többek közt azt élvezem a legjobban. közben még magadat is tudod izgatni

garantált élvezet ;)

2009. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!