Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem tudok elsö orgazmus után elmenni utánna csak 2-3 óra hossza múlva?

Figyelt kérdés

mikor vége 1 menetnek és elmentem

utánna elmegy a kedvem és sürgetem a páromat hogy siessen!!

ha elmegyek utánna kb 2-3 óra hossza múlva tudok csak

de én szeretnék legalább 2-szer de valahogy utánna nincs kedvem nem élvezek semmit

de miért?


2009. ápr. 21. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Minek akarsz olyasmit, amihez nincsen kedved?????

Nem az a lényeg, hogy a mennyiséget növeld , hanem hogy annyiszor legyen jó, ahényszor valóban kívánod.

2009. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Nyugi! Sajnos én sem vagyok erre képes, pedig elhiheted hogy minden vágyam, hogy 2x-3x elmenjek egymás után. De sajnos csak egyszer tudok, és mikor elmentem, már alig várom hogy a párom is elmenjen, mert nekem olyankor már nem jó. Sőt kínszenvedés, de mivel örömet akarok neki szerezni kénytelen vagyok elviselni! Általában nem szokott második menet lenni, de ha van is akkor sokára megyek el. Ez engem is nagyon felidegesít, dehát ez van!

Erre születni kell.

Pl. ha nyaldossák a mellem akkor semmit sem érzek.

Vannak olyan nők akik ettől beindulnak sőt elélveznek!

2009. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nah azért az jó h nem vok egyedül


én kifejezetten utálom ha mellbimbómat piszkálja pedig ö azt imádja!igen én is nézem h neki jó legyen!!de hát ez van sajna!

2009. ápr. 21. 14:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is körülbelül 1.5 2 óra kell míg újra sikerül,én mondjuk nem unszolom szegényt,hogy siessen már mert nekem már rág volt neki pedig még nem.Igazából magamra nem nagyon szoktam figyelni csak arra,hogy neki jó legyen.
2009. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hidd el ugy igy vagyok,nem baj h nekem nincs kedvem

de neki akkor is jóó legyen!!!

2009. ápr. 21. 14:33




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!