Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fontos, hogy hány szexpartnere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos, hogy hány szexpartnere volt a párotoknak előttetek?

Figyelt kérdés
A páromat nagyon zavarja, hogy voltak szexpartnereim. Ezt ne úgy értsétek, hogy ilyen "most látlak először és durr bele"..hanem arra, hogy egyszerűen nem minden esetben voltam szerelmes. Az ő szexpartnereinek száma háromszorosa az enyémnek, engem mégsem zavar. Mert tudom, hogy a sok csalódás miatt hordoz a tenyerén, ahogy én is sokkal jobban megbecsülöm őt, mint bárkit a környezetemben.
2009. ápr. 21. 13:08
 1/8 anonim válasza:
100%
nem. nem fontos. 10 éve vagyok együtt a párommal, és fogalmam sincs, neki hány partnere volt előttem. ő sem tudja, h én mennyi fiúval voltam előtte, és nem is számít. mivel már együtt vagyunk, egymásnak megfelelünk minden téren, így nem érdekes, h előtte mi volt.
2009. ápr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
igen, fontos. engem rohadtul zavarna ha a párom végigment volna előttem a fél városon. pf.
2009. ápr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fontos.
2009. ápr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
szerintem nem fontos,hiszen mig nem ismertük e gymást addig az ö dolga volt ,hogy kivel,mikor hányszor.abszolut nem fontos.sőt jobb ha a pasinak sok volt,sokkal tapasztaltabb,és kiélte magát.
2009. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos, azért mégse akarnék vmi szivtipróval jarni. meg aztan sajnos a mai fiatalok elég felelőtlenek, szoval ovatos lennék a betegségekkel szemben is. nekem szamit.. de ha vkit megismerek, es szerelmes leszek, es tudom h nem ment végig a varoson, max. volt 1-2 partnere, akkor az nem zavarna.
2009. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én megpróbáltam magam kicsit elszigetelni a páromtól anno, mikor megtudtam, hogy egy szoknyavadász volt, minden nap tudattam magammal, hogy nem várhatok sokat tőle. De teljesen megváltozott miattam, és már több, mint fél éve együtt vagyunk.


Engem akkor kicsit zavart, hogy előttem ennyi nővel volt dolga, de csak az érdekelt igazán, hogy gumival voltak-e, mert nem akartam semmi betegséget elkapni. Azóta meg tojok bele, mert hihetetlenül sok új dolgot tudtam neki mutatni az ágyban, meg azt mondta, hogy összemérhetetlenül jobb vagyok, és a legszebb nő, akivel összehozta a sors. Ezek után nem érdekel senki más, büszke vagyok, hogy ő a párom, és sikerült megfognom magamnak. :)

2009. ápr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem, ha nincsenek túl nagy szélsőségek a számokban (ezt úgy értem, hogy nem tetszene, ha már megcsinálta volna a fél várost, de az se, ha nulla tapasztalata lenne.) akkor nem érdekel különösebben.
2009. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és nekem nagyon fontos. Szerencsére elöttem csak egy csajjal volt együtt óvszerrel, igy "majdnem" én vagyok neki az első. És nekem is Ő. Hanem igy lenne elvinném egy nemibeteg szűrésre, a pasiknál még tünetek sem mindig vannak és sosem lehet tudni.
2009. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!