Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már hármas kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hármas kapcsolatban részetek? Minnél több választ kérnék. Pl akivel elö is fordult ilyen.

Figyelt kérdés
Nagyon foglalkoztat a hármas szex két nö egy pasi hmmm jó lenne csak még nem találtam meg az igazit aki jó is lenne nekem is meg a férjemnek is.
2009. ápr. 21. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Jó már a férjednek hogy ilyen "gondoskodó" felesége van. Nem érzed ezt furának, vagy ma már ez a trendi?
2009. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
érdekes gondolataid vannak,én biztos nem osztoznék rajta senkivel az ágyabn és azon kivül sem...de te tudod,remélem találsz valakit aki megfelel,és vállalja is.
2009. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg igenis jó.....persze ha megvan minden beszélve...pl soha többet nem találkoztok meg ilyen.NEkem nagyon-nagyon bejött.A pasimnak is azóta el van bűvölve pedig már fél éve volt.De azt nem hallom tőle hogy akarná mostanába.Szerintem próbáld ki mindenképpen.Egy nő egészen máshogy ér hozzád ezt egyszer mindenkinek át kell élni.
2009. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
nem , nem KELL mindenkinek átélni. Azt kell átélni, amire vágyunk. Hiába mondják, hogy isteni gumikötélen leugrani egy szikláról, nem fogok, mert irtózom a gondolattól is. És nem akarom hogy egy másik nő hozzám érjen, bárhogy is tenné azt. Egyszerűen, mert hányok a gondolattól. Továbbá nem vágyom arra, hogy a szerelmem egy másik nőt kefélgessen mellettem. DE: ez az ÉN véleményem. Ha valakinek ez esik jól, ha ez a vágya, és ez a vágy találkozik a férje vágyaival is. ám tegye, egészségére.
2009. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

egyettértek azelőttem szólóval

nem Kell, csak lehet.

Kinek a pap, kinek a papné-szokták mondani :) nekem a pap :)

2009. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

nekem egyszer volt ilyesmiben részem: két csaj "szedett fel" engem, az egyik teljesen leszbi volt, a másik biszex, és ki akarták próbálni hármasban egy pasival. nekem nagy csalódás volt, a leszbi csajjal nem nagyon tudtam mit kezdeni, az oké volt, hogy őt nem dughatom meg (plussz a másik nő klasszisokkal jobban nézett ki), de simogatások, csók se nagyon volt, minimális érintkezés. viszont azt élvezte, ahogy dugom a barátnőjét :D


szóval nekem nem volt olyan jó, mint amennyire kellett volna, a páromon biztosan nem osztoznék még egy nővel se, de el tudom fogadni, ha valakinek ez tetszik.

2009. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti: Én meg maradok a lányánál... Amugy, ha ki akarjátok próbálni mindketten, tegyétek. Egészségetekre.Én egy 2f+1l párosításban voltam benne, és naon jó volt!

Ja, az eggyik pasi voltam!

2009. ápr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt páran nem a kérdésre válaszoltak és lepontozzák azt aki arra válaszol.Ha ki akarják próbálni tegyék....az ember egyszer él és 70 évesen nem gondolkodhat azon hogy hú de kipróbálnám hármasban.
2009. ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az apróbetűshöz nem tudok hozzzászólni, mert olyan kisértésnek nem voltam kitéve, de szívesen elfogadnám.

feleség - a férj legjobb barátja - férj felállásban viszont már voltam (rendszeresen, huzamosabb ideig.) és nagyon tudtam élvezni. Engem nem zavart, hogy a feleségem a másik férfinak is odaadta magát.

Ezek után a feleségemnek bizonyára nem lett volna kifogása, ha én a két lány egy fiú ötlettel jövök elő, de nem kínálkozott olyan lehetőség.

2009. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!