Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem kivánom a pasimmal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kivánom a pasimmal a sexet?

Figyelt kérdés

az van hogy elég idegbeteg tipus vagyok mindene felhúzom magam a sok stress most gond van a szüleim között

és lehet ezért én ellennék 2-3 héten 1szeri sexel

de ö meg minden nap

ok vele minden pénisz méret,elöjáték orális kielégités

de egyszerüen nem birom rávenni magam arra h igazándibol legyen vele kedvem,lehet attol is van hogy ha nem sexelünk akkor haragszik rám,nem ugy áll hozzám olyankor

mintha sexelnénk!!!

és az is gáz h galérián vagyunk és alig megmozdulunk rajta recseg ropog!hát nem tudom mit kéne csináljak!!


2009. ápr. 21. 11:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Lehet csak simán nem kívánod a srácot.

Amúgy meg tedd rendbe a fejedben a dolgokat.

2009. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát beszél meg ezt a barátoddal, muszály lesz megértenie. Főleg az ilyen jellegű problémák esetén.
2009. ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó vele a szex, akkor csak lelki okai lehetnek. A férfiak másképp vannak összerakva.. "Nincs szex? már nem kívánsz? nem szeretsz?" stb.

Ha zavar a galéria akkor szeretkezzetek a fürdőben, a padlón egy szivacson..vagy akérhol:)

Tényleg átkell gondolnod mindent és megbeszélned a pároddal..neki pedig nem kellene ezzel lelkileg "zsarolnia".

2009. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ez azért fejben dől el. Ha nem tudsz ellazulni és állandóan kattog valami az agyadban, idegeskedsz akkor nem csoda hogy nem kivánod. A legtöbb nő akinek nagy étvágya van (és esélyes hogy van rendszeresen orgazmusa) mind magabiztos, van önbizalmuk és nem kattognak annyit a problémáikon, legalábbis én így látom.


Ez a galériás dolog meg ahogy hozzád áll a barátod is mind apró részecske abban hogy te hogy állsz hozzá: igen vagy nem. Érd el hogy kényelemben érezd magad, tegyél minden ellen ami zavar, te tudod hogy mik azok.

2009. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem szedsz fogamzásgátlót?

Az is okozhatja a libidócsökkenést!!

2009. ápr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

a pasik máshogy vannak összerakva. nem mindegyikünk tudja rendesen kifejezni az érzelmeit, sokunknak gondot okoz kimondani hogy "szeretlek", vagy hasonló témákról beszélgetni, viszont a rendszeres szexszel tudatjuk a párunkkal, hogy még mindig ő kell. ha viszont a hölgy már nem kiván minket, akkor óhatatlanul is azon parázunk, hogy már nem szeret, vagy rosszak vagyunk az ágyban, és ilyenkor természetes, hogy másképp állunk a párunkhoz.


a megoldást neked "leszállitani", valószinű lelki okok miatt nincs már annyiszor kedved szexelni, ezeket neked kell megoldani, de a párodat avasd be, hogy amennyire csak tud, segitsen be.

2009. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

tudja h nincs kedvem sexelni,de még is

és én azt is nézem h neki jó legyen!!!mert tudom h imád velem sexelni

alig megcsokolom és már áll neki!caak hát én:(:(:(


sztem is lelki okaim vannak

ugye ö néha meg iszik 3-4 sört

és olyankor teljesen más emberré vállik!

hangosan beszél,kiabál elviselheteten sztem ezért is!!szoktam neki mondani h nincs kedvem de mindig azt vágja be h nekem soha nincs kedvem semmihez

de sztem ha nem mondaná mindig h sexelünk este stbbbakor lehet h lenne de ezt ö nem érti meg sajnos!!!

2009. ápr. 21. 13:14
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát azért irigyellek, mi pont fordítva vagyunk. A pasim hozzám sem ér! Én meg állandóan azt akarnám! :( Régebben volt egy pasim aki mindig sexelni akart velem, akkor meg nem akartam. Felmérgel hogy most meg visszakapom az élettől.

Amugy abban van valami ha nem erőltetné rád folyton hogy "azt" akarja, akkor neked is több kedved lenne hozzá!

Az ágyrecsegés ellen, javaslom a földön való szexelést. :)

2009. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

ö is ezt mondja hogy annak örüljek hogy ennyire vonzodik hozzám,pedig van 1 kis súly feleslegem

voltam már vele régen 3 évet de elhagytam mert állandóan ivott,püfölt is néha stb...


de 2 év után összejöttem vele és sokat változott nagyon sokat igaz


de lehet ez is a baj h régen ilyen volt hát nem tom na azért az is jo h ennyire kellek neki és kiván!


pedig télleg van feleslegem régen mikor vele voltam 48 kg voltam,elhagytam és meghiztam 67-68-ra

most vok 64-65 kg körül de még jobban kiván és régen hiába 3 évig voltunk együtt ugyan ugy kivánta vele a sexet minr az elején ja és szüz is volt ö volt az elsö!!

azért mentem hozzá vissza mert a 2 év alatt volt másik

de azt mondják az ember életében 1-szer szeret csak igazán és én öt szerettem nagyon hát lehet azért is mert nagyon fiatal voltam!!!!most is szeretem imádom(már amikor nem iszik)de ugy mint rég:"""az már soha nem jön vissza sajnos!!!bocsi h ennyit irtam csak ezt le kellet irnom mert nincs akinek elmondjam!!!hát majd probálok tenni az ügy érdekében

pusszka

2009. ápr. 21. 13:58
 10/17 A kérdező kommentje:
ja és földön nem tudunj,mert a szüleimmel vagyunk 1 szobában ök lent az ágyon mi meg fent és ezért tré fürdöben meg sztem cinkes lenn én végül is szégyelm ha tudom h észre veszik h sexelünk(szeretkezünk)mert azért már nem fiatalok és ezeket ök is átélték:D:D:D
2009. ápr. 21. 14:02
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!