Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki megy el elöbb a nő vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki megy el elöbb a nő vagy a férfi?

Figyelt kérdés
És menyi idő kell a nőnek és menyi a férfonak ere vagyok kiváncsi lányok fiúk irjatok !!!! Ez eléh jó téma !!!
2009. ápr. 21. 11:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Kevesebb felkiáltójel és kevesebb hülye kérdés, meg jobb helyesírás. Az kell neked.
2009. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Úristen. Hát ez függ minden egyes embertől, mindenkinél más. Ez nem egy minta alpján működik. Ilyen kérdést nem lehet feltenni!!! Nem lehet rá konkrét választ adni.
2009. ápr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Ez ugyanolyan kérdés, minth milyen magas egy ember? És Hány cukorral issza a kávéját.
2009. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Az, amelyiknek messzebb van dolga.
2009. ápr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igazi hózzáértőkhöz van szerencsém :) A helyesírás meg mért számit megértitek nem ???
2009. ápr. 21. 12:07
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Na, akkor egy kicsit normálisabban... Nem lehet tudni. És ez igy van. Én ffi vagyok, de egy reggeli numeránál gyorsabban elmegyek, mint mondjuk este 11-kor egy átbulizott este/némi alkohol/után! akkor van, hogy a nejemnek2-3xannyi, mig nekem egyszer. De reggel sincs gond, mert azért kielégitem Őt is...
2009. ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Egy: kicsit hülye a kérdés.

Nálunk van hogy egyszerre és 10mp alatt mind a ketten, van hogy 1óra alatt egyikőnk sem és inkább abba hagyjuk, van hogy a párom egy pillanat alatt, és segít nekem elmenni, van hogy én, és "sipákolok", hogy nem bírom tovább jöjjön ő is, és még vagy 15percig min huncutkodunk, és csatlakozik a sokadik orgazmusomhoz.

Ez pillanat hév és egyéb függő. A kicsiny országunk sok sok párjához képest mi így vagyunk... remélem segített.

2009. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Mi az, hogy minek helyesen írni?? Te itt most segítséget vársz Tőlünk, a szabadidőnket áldozzuk a hülye kérdésedre! És még annyi tiszteletet sem mutatsz, hogy helyesen írj, ráadásul, mikor ezt szóvá teszi valaki, ilyen bunkón elküldöd?

Te nagyon buta ember lehetsz.

2009. ápr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
nálunk mindig én megyek el előbb..kb 10-15 perc után.. utánnam jöhet az uram is :)
2009. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk én megyek el előbb, mert 8-ra járok dolgozni. A párom csak 9-re, így ő később megy el.

Viszont buliba mindíg együtt, egyidőben megyünk el.

Én nagyon hamar elmegyek. Felkapom a cipőm, és már ott se vagyok. A párom lassabban megy el, mert rendre otthon felejt valamit, és vissza kell fordulnia.


Multkor viszont rájöttünk, hogy késik az óránk, már utn kellene lennünk,. Na akkor nagyon gyorsdan elmentünk, ráadásul egyszerre.

2009. ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!