Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért szereti valaki feldugni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szereti valaki feldugni a Coca-cola-s uveget? Es hogy lehet feldugni?

Figyelt kérdés
Láttam egy képen amin a csaj vagy a pasi feldugja az uveget, de má nemtom hogy csaj volt e vagy pasi. Feldugnád magadnak a Coca-Cola-s uveget? Szerintem érdekes lehet, majd ha kipróbáltad szólj, tapasztalatokat kérek!
2009. ápr. 21. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
ezt csak vmi elvetemült képes megcsinálni. különben is, sztem elég vastag egy flakon... de hát ők tudják...
2009. ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Helló, a tágítás, ha lassan csinálják, nagyon élvezetes. A feleségem, ha extrém módon elengedi magát (egy kevés pezsgőt iszik, nagyon jó kedvében van) akkor bizony majdnem egy öklöt is be tud fogadni a popsijába! és nagyon élvezi. A


Azok az extrém képek, ahol 2L-es kólásüvegeket dugnak fel, ha jobban megfigyeled, valahol mindig van egy kis szakadás, szóval előzőleg vagy szülési sérülés, vagy végbél sérülés volt, és jóval nagyobbra tágulhatnak, mint az átlag. Ne vedd mintának.

2009. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Próbáld ki te és mondd el te a tapasztalataidat. Jó hogy nem már feldug mindenki magának mert téged érdekel. Amúgy is hogy látsz ebben fantáziát egyáltalán? Ahhoz már elég szét...nak kell lenni hogy felmenjen.
2009. ápr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Én a Pepsire esküszöm...
2009. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

[link]

Szerintem csakis ilyenről lehet szó. De elég perverz ötlet...

A kérdésed kicsit provokatívnak tűnt az elején, de a kifejtés szerint már inkább úgy gondolom, téged izgat a leginkább, csak gyáva vagy kipróbálni...

2009. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
jó nagy marhaság az egyszer biztos.. soha nem dugnám fel.
2009. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is érdekes lehet. Ugyhogy próbáld ki, és szólj.
2009. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Azért szereti valaki feldugni a kólás üveget, mert egyrészt az üveg is jól el van dugaszolva, meg a feneke is, Dupla haszon.

Hogy hogy lehet feldugni? Nehezen. Skinek könnyen fel lehet dugni, ott már gáz van.

2009. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kólás üveget még nem dugtam fel, de sörösüveget már igen. Persze nem megy föl a teljes keresztmetszetéig, csak a nyaka.

Először picit hideg, de utána már nem. Nagyon jó érzés, hogy az a nagy valami ott bennem van. Én nagyon élvezem, szoktam magamat így izgatni.

Szerintem próbáld ki nyugodtan! Legfeljebb ha nem tetszett a dolog, legközelebb nem csinálod.

2009. okt. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!