Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy a páromnak magától felálljon a pénisze?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
normális esetben hozzá sem kéne nyúlnod, és máris állna neki. az én barátom legalábbis így van... elég csak megcsókolnom, hozzábújnom és máris... :) szóval 2 ember közt vagy megvan a természetes vonzalom, vagy nincs. persze ez kortól is függ, egy idősebb férfinek már nem megy olyan könnyen. de próbálkozhatsz simogatással ott lenn, csókolgatással...
2009. ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez így van. Nekem is elég egy csók és már okés is minden.
2009. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Majd egy idő után nem lesz elég... de egy kis kézimunkával sikerülnie kell.
2009. ápr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is önmüködő:) de azért néha játszom vele..

Pl. kötözd ki gyengéden egy székhez vagy az ágyhoz és táncolj neki...garantált lesz a siker:)

2009. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha nem áll fel neki magától az azt jelenti hogy nem kíván?
2009. ápr. 21. 10:53
 6/12 A kérdező kommentje:
Szex után viszont mindig feláll neki.
2009. ápr. 21. 10:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen szinten attól is függ milyen régóta vagytok együtt. Idővel bekell vetni egy két dolgot a cél eléréséhez.
2009. ápr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
attól is lehet, hogy nem áll fel neki, hogy nagyon (görcsösen) teljesiteni akar, és fél, hogy nem lesz neked elég jó. (de persze attól is, hogy már nem kiván annyira)
2009. ápr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Haaat nm tooom kenyeztesd simogasd vagy csi valami izgatot h alljon nek:>XD
2009. ápr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Simogasd, csókolgasd érzékien a nyakát vagy a fülcimpáját (az enyém imádja) simulj hozzá a testeddel, esetleg ott lent is simogathatod. Ezek nálam tuti nyerők!
2009. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!