Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van az hogy mikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy mikor a barátommal vagyok sose tudok ugy elmenni hogy hüvelyi orgazmussal?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 07:24
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet te is azok közé tartozol akiknek ez nem sikerül.Vagy nem vagy elég tapasztalt...nem tudod elengedni magad stb....
2009. ápr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Én nem hiszek abban, amit az előttem válaszoló írt! Bocs! Szerintem mindenki képes hüvelyi orgazmusra, hiszen mindenkinek meg van a g-pontja odabenn, ez adott mindenki számára! De sajnos vannak olyan egyének, akik ezt bemesélik maguknak, hogy ugy sem tudok elmenni, nem vagyok rá képes...vannak ilyen nők stb....EZ NEM ÍGY VAN!! Ne add fel! Próbáljatok ki mindenfélét, elsősorban neked kell felfedezned azt, hogyan is tudsz elmenni, majd avasd be a barátodat! Sok szerencsét és kitartást! Szia!
2009. ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok......nem azért írtam amit írtam mert én egy elkeseredett nő vagyok aki bemeséli magának.Amit el tudsz képzelni én mindent megpróbáltam.és nem sikerült...ez van.
2009. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert tapasztalatlan vagy. Vagy túl sokat görcsölsz rajta, hogy már pedig ennek mennie kell
2009. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézzetek oktató filmeket és gyakoroljatok. Minden nőnek meg kell tanulnia a hüvelyi orgazmust. Az interneten sok ilyen video van. Erotikus masszázs videók.
2009. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké köszi mindenkinek!:)
2009. ápr. 22. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!