Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A 30-as nőket érdekelheti egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odin777 kérdése:

A 30-as nőket érdekelheti egy 22 éves pasi? -esetleg sexuálisan is?

Figyelt kérdés

engem nézegetnek a nők és mióta flörtölgetek velük visszamosolyognak ez mit jelent?

ez most 2 kérdés de fontos és szeretném kérni hogy a nemet kort is biggyesszétek oda.köszi


2009. ápr. 20. 22:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszi
2009. ápr. 20. 23:33
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem vetem el annak a lehetőségét, hogy esetleg hosszútávra is találhatsz egy nálad idősebb nőt szórakozóhelyen, elvégre oda sokan az ismerkedési lehetőség miatt mennek. Sőt nagyobb korkülönbség esetén sokkal nyíltabban lehet ismerkedni ilyen helyeken, mert ott ők sem értik félre a közeledésed, egyből le fogják venni, hogy mit szeretnél. Másrészt tényleg igaz az, hogy sok egyedülálló 30-asnak nagyon imponál, ha szóba állnak velük a fiatalabb férfiak. Ismerj meg egyet, hódítsd meg, akár ha csak egy éjszakára is tervez, de ha kitartó vagy, egy ilyennek induló kapcsolatból is lehet hosszútávú, csak utána vigyél bele egy kis érzést és romantikát is. Ha látni fogják, hogy nem csak a szexre kellettek, még külön értékelni is fogják. Könnyebb, mint gondolnád, hidd el! :)
2009. ápr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy nekem 22 éves koromban éppen egy 30 éves barátnőm volt, hosszú éveken át. :)
2009. ápr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 werte ***** válasza:

Nekem majdnem 10 évvel idősebb párom van! Nem számít a kor ha van beszélőkéd. Pláne ha szexet akarsz. Rengeteg 30as nő van elhanyagolva! Legtöbb 30-as nő könnyebben megkapható, mint a 20-as korosztály akik kéretik magukat és nagy igényeik vannak(kocsi, lakás...stb). Ahogy csalódnak a lányok az igények is mennek lefelé-márakinél.

De tapasztalat, hogy könnyebb idősebb nőt lebeszélni a lábáról-talán mert annyira nem a látszatot tartja a fontosnak!

2009. ápr. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

ezt nem is hittem volna...amúgy érdekes de nem láttam sok női kommentet. pedig biztos, hogy elolvasták páran ,-miért nem igazoljátok le a dolgot? ez tabu ? pedig itt anonímek vagytok..


tényleg volt egy érdekes ,valaki írta,hogy sok kielégítetlen 30-as nő van. na erre írhatnátok..-szomjazom az arányra-mert ez tényleg érdekes, mondjuk 1 30-40 éves férfi már nem szokta kielégíteni a feleségét meg nem is kedveskedik neki már?

2009. ápr. 21. 09:59
 16/18 anonim ***** válasza:
Helló, én 35 vagyok ,férfi. Annyit tudok mondani, hogy a korosztályomban, akikkel érintkezünk, az ismerőseink fele elvált, egy jó része pedig még mindig szingli. Azok, akik férjnél vannak nehezebben billenthetők ki. Szóval, ha határozott és férfias vagy, nem viselkedsz éretlenül, elég sok harmincast becserkészhetsz. És többet kapsz tőlük, mint a tizen-huszonévesektől :)
2009. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
hát ha elkezdem akkor majd írok egy könyvet a kalandjaimról mint Abby Lee
2009. ápr. 21. 15:16
 18/18 A kérdező kommentje:
amúgy köszi én is ezt hallottam
2009. ápr. 21. 15:18
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!