Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Még mindig nem túl jó az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig nem túl jó az ágyban. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Két és fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel, de még mindig nem mer kezdeményezni az ágyban! Egyre zavaróbb számomra. Mindenben segítettem neki, hogy könnyebb legyen, hogy ne érezze azt, hogy zavarba van. Nincs már ötletem! Lehet ez szakító ok? Vagy várjak még? Nekem ez fontos lenne!
2009. ápr. 20. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mer kezdeményezni? Ezt hogy érted? Nem kezdeményezi a szexet és mindig neked kell sóvárognod utána? Vagy szex közben nem jelenti ki hogy ki akarja próbálni új pózban stb?


Ha az első, akkor addig ne nyúlj hozzá, amíg nem kezd végre ő kezdeményezni. Lehet, hogy kicsit drasztikusnak tűnik, de így rá van kényszerítve, hogy ő is kezdeményezzen és rájön majd, hogy ez nem is olyan rossz dolog. (Lehet az is a baja, hogy azt gondolja, neked most valamiért épp nem jó, vagy valamiféle fenntartása van, és ha kénytelen kezdeményezni te pedig rábólintasz, jótékonyan hat a lelkére és később bátrabb lesz.)


Ha a második, akkor csináld azt, amit ő. Legyél passzív. Ha kérdezi, mi a baj, mondd azt, hogy semmi, csak azt csinálod, amit ő. Kérdezd meg tőle: "ugye milyen rosszul esik? Képzeld csak el, nekem is rosszul esik ám, ha mindig nekem kell kezdeményeznem!" Hátha elgondolkdoik rajta...


Egyébként beszéltetek már erről vagy nem is tudja, hogy van ilyen problémád?

2009. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani semmi esetre sem szabad ilyen dolog miatt. Türelmesnek kell lenni, az segít.
2009. ápr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Az előző válaszolónak az eleje jó. de a második rész sztem nem jön be... Én is hasonló cipőben járok mint a kérdező, és már próbáltam passziv is lenni, de olyankor veszekedés van belőle,h ha megkérdezem,h ugye,h milyen rosszul esik....

az eleje pedig az,h sztem nincs az a férfi aki addig kibirja,h a nő kezdeményezzen:S

nem lehordani akartam az előttem lévőt, csak véleményem..

2009. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18:16-os volt az előtt előttem, nem a 16:22
2009. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Beszéld meg vele! Kérdezd meg, mitől fél, meg ilyenek.
2009. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, az igaz hogy ez az idő lehet akár olyan hosszú is, hogy a fiú már belegebed a várakozásba. Nem is kell feltétlenül kivárni míg közeledni kezd (pl. 2 hónap :D), csak ha eddig szexeltek 2naponta, akkor a második napon ne vesse rá magát a srác. És ha a lány a harmadik napon sem lép semmit, esetleg megkérdezheti, hogy van kedve egyáltalán a szexhez? Elvégre van szája....


Az, hogy veszekedés van belőle, eléggé érdekes. Szerintem egy kapcsolatban fontos, hogy ne csak a szex menjen flottul, hanem a problémákat is meg tudják beszélni. Szerintem az ilyen lánnyal akkor inkább vessz össze néhányszor. Mert hát mi így az állás? Az van, amit ő akar, neki jó, neked meg nem. Nem állapot, hogy így menjen.


Nem vettem lehordásnak. :)

2009. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Izgasd fel, a legjobb módja ennek pl ha fekszetek az ágyban és mondjuk nézitek a tévét feküdj úgy oda mellé hogy finoman össze simúljon a testetek, majd kezd el nagyon érzékien csókolgatni a nyakát a vállát, közben a kezeddel finoman nyúlj bele a bugyijába és lassan kezd el ujjazni! Amikor már nagyon be van gerjedve, vedd ki a bugyijából a kezed nyomj egy puszit az arcára majd vonulj vissza a saját térfeledre!

A lényeg, hogy mindent nagyon finoman és szenvedélyesen és baromi érzékien csinálj!

Ha ez nem hoz ki belőle reakciót akkor semmi!

2009. ápr. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!