Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Száraz volt nagyon a barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Száraz volt nagyon a barátnőm, és ugy szeretkeztünk, késöbb benedvesedett, de kidörzsölte a péniszemet. Más is volt már így?

Figyelt kérdés
Mikorra fog elmúlani?? kicsit sebess is lett....:(
2009. ápr. 20. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom mikorra múlik el, de használjatok máskor sikosítót, vagy valamilyen testápolót (ha nincs más).
2009. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Testápolót NE!

kérdező,majd elmúlik egyszer,kenegesd varikinával.

2009. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Ahelyett hogy a csaj miatt aggódnál... És nem fog elmúlani, főleg nem szóközök nélkül...
2009. ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Túl lusta vagy az előjátékhoz, hogy nedvesedés előtt már tömsz?
2009. ápr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok lusta az előjátékhoz!!

Csak a barátnőm gyorsan kiszárad.

Nem kéne bunkónak lenni!! Vigyázok a barátnőmre, eről nem én tehetek.

2009. ápr. 20. 17:55
 6/10 anonim válasza:
Lany vagyok es nekem is kell egy kis ido,amig nedves leszek.Nalunk altalaban hosszu az elojatek es az segitett,de volt mar ugy,hogy mi is szarazon csinaltuk...de nem lett belole semmi baja szerencsere.Nekem kicsit fajt az elejen,de nem szoltam,hogy haggya abba,mert tudtam,hogy ugyis hamar elmulik.
2009. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
van az ugy h a lanyok nem nedvesek,v csakh rovidebb ideig,probaltatok esetleg sikositot? (lany vok)
2009. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem próbáltunk sikosítót!De gondolkoztam már rajta:(
2009. ápr. 27. 16:42
 9/10 anonim ***** válasza:
(elozo valasziro) es ne csinaljatok szarazon,eloszor is azert mert ugy nehezen fogod berakni,masodszor meg ha ovszert hasznaltok AKKOR AZ SZET BIR SZAKADNI A SURLODAS MIAT!!!!!!!!!!! (tapasztalat)
2009. ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
(elozo valasziro) es ne haragudj a baratnodre emiatt, ha igazan szereted,akor meg kell ertened ot,enyit megerdemel! nekem is pont ez a problemam h szaraz vok,es a baratom emiatt nem csinalt cirkuszt,mi is majd kiprobajuk tan a sikositot... sok szerencset :-)
2009. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!