Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más is így van ezzel? Hetente...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is így van ezzel? Hetente 1-2 alkalommal csinálom és ez nekem tökéletesen elég.

Figyelt kérdés
Sokan írják hogy jót tesz ha sokszor verik a gyíkot, lehetőleg akár naponta többször is. Sztem meg nem. Hetente 1-2 alkalommal csinálom és ez nekem tökéletesen elég. Legalább is nekem biztosan nem tesz jót. Ha többször, vagy neadjisten naponta csinálom valamiért sokkal visszahúzódóbb, félénkebb, rosszkedvűbb leszek. Sokkal felszabadultabb, nyugodtabb és gátlástalanabb(jó értelemben :D) vagyok ha nem rántok rá gyakran. Halottam olyat h ez azért van mert elélvezés után leesik a tesztoszteronszint ami ugye elég sokmindent befolyásol.Szerintetek? Más is tapasztalt már ilyet?
2009. ápr. 20. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Te kis p%cs!

Nem tök mindegy,hogy hányszor vered?Mi itt a kérdés?

2009. ápr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kábé ugyanez van a szexnél is. Mellesleg jó önkontroll gyakorlat, ha nem csinálod minden percben. Mi a barátnőmmel csak hétvégeken szexelünk, van hogy nem sikerül mert menzi van vagy nincs kedve hozzá... de nem azért kell egy kapcsolat, hogy folyton dugjatok.


Amúgy tökéletesen egyetértek veled, ne legyél ilyen igénytelen naponta recskázó nyomi.

2009. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pont ezért verem ki. Én már egy nap után is minden bugyiba belenyúlok.
2009. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is ugyanígy értettem. Ennek van egy egészséges mennyisége amit sztem sokan átlépnek.


AZ első válaszolónak meg nem értem mi baja van, ahogy látszik rajta kívül van aki megértette a mondandómat.

2009. ápr. 20. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Haat attol fugg h neked h esik jol nm divat az h naponta 10x verd ki:) XD
2009. ápr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!