Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretik a férfiak ha nö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik a férfiak ha nö nagyon nedves? Nem kellemetlen így orálisan kielégíteni egy nöt?

Figyelt kérdés

Vagy talán undorodtok ettöl?

Amikor ilyen szituba kerülök mindig arra gondolok, hogy biztosan gusztustalan vagyok és, hogy az íze" sem lehet nagyon jó. (tiszta, nö vagyok) Vagy nem kéne ennyit gondolkodnom?


2009. ápr. 20. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem baj ha túl nedves vagy :)

Én akkor is imádom kielégiteni a barátnőmet :)

Az izét meg nem tudnám mihez hasonlítani :)

Ha rendesen tisztálkodsz akkor szerintem a párodat se fogja zavarni :)

2009. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem, én (és még sokan mások) imádjuk a jó nedves hölgyeket, az az igazi:)

Ne filózz rajta, jó lesz az, nem gusztustalan, egyáltalán:)

Sőt, én imádom, ha ilyen nővel van dolgom:)

23/F

2009. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Hát én nagyon be szoktam nedvesedni, egyszer fordult elő velem, hogy totál száraz voltam én be voltam indulva páromra csak a kis hölgy ott lent hisztis volt valamiért. A lényeg: azóta úgy vagyunk párommal, hogy nem baj ha sok, csak legyen nedvesedés rendesen. :) Mert a rosszabbik eset az, ha nincs.
2009. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem udorító, én is nagyon nedvesedek. A barátom szex közben is elkezd néha nyalni, annyira felizgul. Pl. pózváltásnál, amikor kutya pózban vagyok. :)

Ilyenen ne gondolkodj, mert butaság. A pasinak is sokkal jobb, ha jól csúszik... :)

2009. ápr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes íze van, annyi szent. De amíg én hasonló jellegű kényeztetést kapok, addig adnom is illik.
2009. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Csak azért csinálod mert illik, vagy merrt vissza jár?

2009. ápr. 20. 16:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En pl szeretem ha a baratnom nevdes es nm undorodom tole sott:D:D orulok neki:>:D XD
2009. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
NEDVES* BOCS XD
2009. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
hA EGY CSAJSZI IGAZÁN BENEDVESEDIK, AKKOR 99%-BAN MINDEN ,EGVAN, HOGY ORGAZMUSA IS LAGYEN!
2009. ápr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
undorodni? Isten őrizz!! Az a legjobb! Hallani a Punci cuppogását...
2009. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!