Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 2 lány és egy pasi. Tapasztala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 lány és egy pasi. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Egyre jobban foglalkoztat a gondolat h kipróljuk 3-asban. Én 20 éves lány vagyok,barátom 25 éves.

+ éve vagyunk együtt,és szeretnénk egy kicsit feldobni a dolgokat. Számomra is nagyon izgató a gondolat h bevegyünk egy lányt,de azt már nem biztos h eltudnám viselni h az a harmadik fél a barátomhoz is hozzányúl,és viszont. Ezért arra gondoltunk h harmadiknak,egy teljesen leszbikus lányt vennék be. barátom meg csak nézne,meg engem dugna.

Megromolhat egy ilyen kaland után a kapcsolat? Akinek volt benn része az hogyan szervezte be a harmadik felet?


2009. ápr. 20. 13:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%

Én megbíztam a csajban, ismertem, mégis...

Neked kell tudni, de én így utólag nem csinálnám, csak sajnos mindenki a saját hibájából tanul! Én azt hittem évekig, normális, h a szerelem elmúlik és megszokás lesz, kellenek az efféle újdonságok! Tévedtem! Most 1 éve már h szerelmes vok és nem érzek ilyeneket!

2009. ápr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
épp az efféle dolgok miatt szeretnék olyan lányt választani aki csak a lányok iránt érdeklődik. Barátommal minnél többet beszélünk a dologról,engem is annál jobban izgat
2009. ápr. 20. 15:22
 13/18 anonim ***** válasza:
92%

Ezer éve vagyunk együtt. Amikor úgy érezzük, hogy átment unalmasba a szexuális életünk, akkor mindig kitalálunk valamit:

- megnézünk egy "olyan" filmet, és esetleg kipróbáljuk a látottakat

- beszerzünk valami huncutságot

- új helyeket fedezünk fel


Én egyébként harmadik félnek csak pasit tudnék elképzelni, bár szex szempontjából én nagyon önző vagyok.

2009. ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

Eszembe jutott még vmi! Töltsetek le netről egy erotikus társasjátékot! :)

(A lány akivel eddig beszélgettél 25L)

2009. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%

4-5 éve volt részem hasonlóban, de ott nem volt érzelmi kapcsolat senki részéről. Egy buli után két ismerős lánnyal (ők jó barátnők voltak, egy társaságba jártunk) keveredtem ebbe a dologba. Ők sem csináltak még ilyet, én sem. Mindenki szeretett mindenkit, úgyhogy fizikailag sem volt teljesíthetetlen feladat. Után még 2-3 alkalommal szexeltünk 3-asban, aztán leszoktunk róla. Nekem nagy élmény volt, azt hiszem nekik is (nem tudok róla, hogy később próbálták volna mással, vagy kettesben), de nem vágyom rá újra. Egy tartós kapcsolatban abszolút nem hiányzik a barátnőm mellé még egy nő. Pasi meg főleg. Brrr.

29/F

2009. ápr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%
Haaat sztem meg en pl a baratnommen nm csinalnam 3asba az 100%
2009. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

mi a párommal ki szeretnénk próbálni.

Továbbra is várom azokat akiknek tapasztalata van benn. Leírhatnák hogyan történt, ki mit csinált és h mi történt uttána.

Sőt ha esetlegg egy olyan leszbikus lány is olvasná ezt az oldalt,aki benn lenne egy ilyenben nyugodtan irhat privátban h ugymond ismerkedjünk kicsit

2009. ápr. 21. 07:34
 18/18 anonim válasza:
91%
huszonévesen én is próbáltam, csak ajánlani tudom, nagy élmény volt. Barátnőm volt az illető, mi lányok kényeztettük egymást, a pasim meg engem és mellette élvezte a látványt. Azóta nem került rá sor, de mondjuk külföldi nyaralások alkalmával felmerült, hogy "beújítsunk" egy külföldi kislányt, de nem került rá sor. Egyszóval mi élveztük, csak feldobta a kapcsolatot, ennyi idősen ki kell próbálni!
2009. ápr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!