Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor átjön a barátnöm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor átjön a barátnöm hozzánk akkor befekszünk az ágyba és rámfekszik elkezd csókolgatni meg stb. és nekem egyből áll a "zászló" ez amugy normális dolog hogy enyitől már áll mint a cövek?

Figyelt kérdés
Néha véletlenül megüti. Augy még nem fekütünk le egymásal mert még nem áll rá készen ő szerinte, én várok rá de nekem nagyon menne mert irtó sexy csaj.
2009. ápr. 20. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Én barátomnak annyi se kell, hogy rámásszak, elég ha utcán odasimulok hozzá, és megcsókolom :) De ez is normális, meg az is, amit te produkálsz, ne aggódj!
2009. ápr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Arra való, hogy ha nő van a közeledben, álljon.
2009. ápr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Én is ilyen vagyok, elég ha csak lefekszünk az ágyra és összebújunk, simogatom a kis hasát, meg itt-ott... Olvastam már itt olyat, hogy a lány is, már ha csak meglátta a barátját, egyből benedvesedett....lányoknál ez talán ritkább, de ezek szerint előfordul :D Szerintem normális dolog ;)
2009. ápr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez a természetes,nem az ha valakinak "gyürkészni" kell negyed órákig.
2009. ápr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez teljesen normális. Nálam is így van :D
2009. ápr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azt szoktram mondani neki hogy te vagy a viagrám:)

Kösz mindenkitől!!!

2009. ápr. 20. 11:09
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Nalam is fix igy van de nalam eleg 1 csok es mar all:P XD na de ez normalis:>:D es hidd el xuper dolog:)
2009. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Inkább álljon, mint 10 percet kelljen dolgozni vele, hogy valamivel merevebb legyen:D

Amúgy teljesen természetes, nekem is elég ennyi, sőt! ennek a fele is, mint amit te leírtál:)

23/F

2009. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akikkel eddig voltam, nekik is bőven elég volt egy csók, és már álltak is:) de ez nálunk oda-vissza volt, mert nekem is már végem van egy jó csóktól;)
2009. ápr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

ez tök természetes:)

ha szereted és kívánod...

barátomnak ennyi se kell...:D

2009. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!