Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk válaszait várnám elsősorb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk válaszait várnám elsősorban. Ha csak simán smároltok egy csajjal, mitől jöttök izgalmi állapotba?

Figyelt kérdés

Mit lehet csinálni hogy feldobja a lány is a hangulatot, ha nem vagytok felkészülve még arra, viszont együtt töltitek az estét (úgy értem, hogy pl. a csajoknak ott van a mell, fenék simogatása, pasiknak hol jó? ), mit kell csinálnia a lánynak hogy nektek jó legyen, és a ruhák is többnyire maradjanak. : P

2.Az nektek is jó, ha egy csaj mellét nyalogatjátok, vagy tapizzátok a fenekét, testét?


2009. ápr. 19. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Én szeretem ha a lány erősen átkarol, vagy a fenekem is fogdoshatja. De van aki azt szereti ha a hajában matat.

2.Igen, jó.

2009. ápr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

0. Jösztök helyett -> jöttök

1. Nagyon szeretem pl ha szenvedélyesen csókol :) hogy hozzám bújik

2. Igen, nekünk is jó :) élvezzük az idomokat :)

2009. ápr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. ha a lany erossen megolel vagy simogat , mindegy , hogy hol

2. igen az nekunk jo :D

2009. ápr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, bár én lány vagyok, leírom tapasztalataim, hátha segít :P Ami a barátomnál nagyon beválik:

- lopakodj be a pólója alá, miközben öleled, és simogasd vagy karmolászd a gerince vonalát, vagy az egész hátát, csak óvatosan, épp hogy hozzáérj, de ugyanezt szereti elől is, a hasán, boxer vonaláig :P

- ha szenvedélyes a szitu, akkor szereti, ha megmarkolom a haját, hál istennek nem tüsi a haja, hanem borzos, olyan Harry Potter-es,

- fülcirógatás, nyakharapdálás, ez is óvatosan, aztán ha belelendültök, akkor már durvábban is mehet :P


Most hirtelen ennyi jutott eszembe :)


20/L

2009. ápr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, azt elfelejtettem, hogy még mi sem feküdtünk le egymással, 3 hete vagyunk együtt, nem sietjük el a dolgot, jó arra várni :P :)
2009. ápr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pl a farkunknál.
2009. ápr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat, remélem bejönnek :) Ha valakinek van még valami más érzékenypontja várom válaszait :) A farokkal az a baj hogy félek hogy pl túl durván fognám, vagy csak egyszerűen nemtudnék mit kezdeni vele ;))
2009. ápr. 20. 19:26




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!