Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megundorodnál a barátodtól/bar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megundorodnál a barátodtól/barátnődtől, ha szex közben észrevennéd, hogy WC-zés után nem törölte rendesen ki a hátsóját?

Figyelt kérdés
Nem idióta kérdésnek szánom,érdekelnek a vélemények.
2009. ápr. 19. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

szex előtt fürödni kell


így az esetlegesen rosszul kitörölt fenék problémája is kilőhető


igénytelenség jele lehet - ha többször előfordul, az igen kínos - -

2009. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem, persze ha többször előfordul akkor azért nem árt szólni neki, mert lehet ő észre sem veszi!
2009. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Eleve WC-zés után nem sok kedvem lenne szexelni, úgy főleg nem, ha ki sem tudom törölni utána rendesen. Tehát ahhoz is valamilyen szinten kell egy kis flúg, hogy utána legyen kedve valakinek szexelni. Szerintem nagyfokú igénytelenségről árulkodik, ha valaki ezek után mégis szexelni akar, ráadásul úgy, hogy ki sem törölte rendesen. Elgondolkoznék, hogy kivel is vagyok együtt, egy kapcsolatban, és én őszintén szólnék neki, hogy jobban figyeljen a higiéniára.
2009. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Komolyan, ilyenkor ennyire ráér mindenki unalmában ilyen kérdéseket generálni? 8)


De hogy válaszoljak is, igen eléggé zavarna elvégre nem mindenki szeretheti ha "büdös a pi**a egy kicsit" 8)

2009. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem, de többszöri alkalom után már gáz...
2009. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
néznék egyet az tény, de szólni kell neki, ha többször előfordul
2009. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyszerűen eszembe jutott ez a dolog.De úgy látszik te is unatkozol annyira,hogy ezen az oldalon nézelődsz...
2009. ápr. 19. 21:03
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

Eszedbe jut egy dolog és máris megkell kérdezni ezen az oldalon? Végülis ezért van, tény...

Mindamellett azért böngészek ezen az oldalon, hogy a kevés értelmes kérdés közül (ez nem tartozik bele) próbáljak esetleg tanulni belőlük...


Most pedig lepontozáshoz hajrá...

2009. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom mi a baj ezzel a kérdéssel, meg lehet nézni egy párat, ami tényleg unaloműző meg kamu..

Ja és , hogy válaszoljak is: Egyszer-kétzser oké, de biztos, hogy elmenne tőle a kedvem és szerintem még én jobban zavarba lennék, mint ő, de ha tööbbször.. Hát.. Nekem a Higiénia elég fontos.

2009. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Mondanám neki,hogy szaros a segge.. egyébként szerintem elmenne a szextől a kedvem aznapra:-D Viszont emberek vagyunk,megeshet az ilyesmi.. aki meg szexelt már szenvedélyből,tudja,hogy a tusolást nem mindig lehet kivárni:-)
2009. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!