Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit csináltok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit csináltok ha feláll nektek mondjuk a strandon, vagy olyan helyzetben, hogy láthatják mások is? Volt már emiatt cikis helyzetetek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 19:23
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
jól elbeszélgettek látom :D
2009. ápr. 19. 19:36
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy azzá válik, de legetséges :). Főleg hogy 14 éves és 24 éves korig papíron fejlődik a szervezet, ergó még nőhet is.
2009. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
86%
mi abban a szégyelni való másnak a melle lóg aztán nem takarja
2009. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha veletlen felall a strandon akkor belemegyek a hidegvizbe , hogy lehutsem magam :D
2009. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer 5 perccel később mentem ki a vízből haverok után, mert az istennek se akart lehiggadni a bré 8) Nem is emlékszem már mit találtam ki miért nem megyek még ki.
2009. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
96%
Lefekszek és napoztatom a hátam :)
2009. ápr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
96%
Néha előfordul... olyankor gyorsan gyászmenet, aluljáróban csövesek, ronda nő - ezekre gondolok, és általában gyors a hatás.
2009. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
95%
én megoldom ezt a problémát hogy a rövid gatya (fürdőnadrág) alá veszek egy fecskét és a kettő együtt valahogy vissza fogja a húsboltot :D
2009. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Kollégiumban előfordult ilyesmi, mikor gimis voltam, 8-an voltunk fiúk, meg vagy 250 lány.

Reggelente mikor a csajok voltak a soros ébresztők, volt hogy izgalmi állapotban találtak, mikor bejöttek...Azt hiszem őket jobban zavarta, mint pl. engem.

Egyszer az egyikük rákérdezett, az egy kicsit égő volt, azt mondtam azért van, mert nagyon csinos, és izgi látvány mikor bejön reggel ébreszteni...pedig annyira nem volt fullos a csaj...dehát had örüljön...

2009. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

A srácnak aki még az elején válaszolt: szerintem nem fog hátrányodra válni a nagy méret, nyugi. Amúgy ne tudd meg én mit szenvedek, mert hiába szeretem a pasijaimat ha a szexnél szinte alig érzek valamit... cm alapján meg mégse ismerkedhetek... szóval szerintem örülj neki, ebből semmi hátrányod nem származhat, max nem kell teljesen berakni egy-egy csajnak de attól ugyanolyan jó a szex.


A kérdésre: bocs, én nem vagyok fiú de a strandos dologról már beszéltünk haverokkal. Ők azt mondták volt már ilyen nem egyszer, főleg strandon... nem nagyon van mit tenni, olyanra kell gondolni amitől undorodsz és elterelni a gondolatokat és várni.

Vagy odatenni valamit...

Amúgy én női szemmel nem tartom ezt furcsának, sőt tök érdekes lehet, hogy a pasiknak ez nap, mint nap így van :))) ha valakivel előfordul nem tartom cikinek, persze ha állandóan ez van akkor kicsit gáz...

2009. ápr. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!