Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fél óriág élvezem a szexet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél óriág élvezem a szexet, de utána vagy nem érzek semmit, vagy fáj. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Nem értem el eddig még orgazmust, vagyis hát kétlem, mert csiklói orgazmusom volt már, és tudom milyennek kéne lennie kb. Szóval amikor belémhatol kb fél órig nagyon jó, de nem lesz orgazmusom, és utána vagy nem érzem hogy bennem van, vagy fáj. Mitöl lehet ez? Így sose lesz orgazmusom? Vagy van orgazmusom csak nem olyan intenzív? Segítsetek!!!
2009. ápr. 19. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugi. én max 10 percig bírom, utána szintén nem érzek semmit és még kellemetlen is, mert fáj. de sztem ez nem kóros vagy ilyesmi, csak az mégiscsak fizikai igénybevétel, egy idő után az ember kevésbé nedves, meg ha valamit sokat csinálnak, azt egy idő után kevésbé intenzíven érzi az ember. ha hüvelyi orgazmusod lesz azt tudni fogod, amúgy meg ezt tanulni kell, nekem fél év párkapcsolat után lett meg az első és azóta mindig. és 10 perc alatt is el lehet érni, szóval nyugi, ne ess kétségbe, nincs veled semmi baj. beszéld meg a pároddal, hogy neked mennyi ideig kellemes, időzítsetek úgy és akkor azzal is lehet próbálkozni, hogy milyen gyorsan a legjobb neked.
2009. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondom nagyon jó vele, és a tempó is jó, de nem tudom miért van. Hagyom még egy kicsit utána miután már nem érzek semmit, és ö 5 percre rá kb elmegy.
2009. ápr. 19. 18:23
 3/6 anonim válasza:
Ha sokat szexelsz ami nekem a legtöbb napi öt volt már nem kivánod annyira esetemben utánna 3 napig:)
2009. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Minden nap csak. Valamikor 2x valamikor 1x. De ha másodszor csináljuk az elején akkor is jó!
2009. ápr. 19. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Nah hat ilyen helyzetbe en is voltam mar...nekem erre csak az volt a megoldasom,hogy amikor mar "meguntam",szex kozbe maszturbaltam ,hogy el tudjak menni...mikor latta h nekem jo o is belehuzott es egyszerre elveztunk el ;) jo modszer;) es izgato 18/L
2009. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy én 16/L ö 23/F
2009. ápr. 19. 20:19




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!