Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy ott járok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy ott járok a hüvely orgazmus kapujába, de a testem nem tudja mit tegyen, hogy az beteljesüljön?

Figyelt kérdés

Nem igazán volt még részem hüvely orgazmusban, de tegnap este valami fantasztikusan felemelő érzést éreztem mikor a párommal voltam. Nagyon finom, fantasztikus volt, de olyan volt mintha egy idő után nem tudta volna a testem, hogy-hogy fejezze be. Értitek? Mit tegyek ha legközelebb ezt érzem, hogy orgazmussal végződjön?

Másik kérdésem, hogy ha párom azt mondja, hogy milyen jó szűk a puncim, attól még lehetnek lazák a pc izmaim?


2009. ápr. 19. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is előfordult már és inkább megkértem a páromat hogy hagyjuk abba mert ez csak szenvedés hogy nem fejeződik be a dolog.Én is kíváncsi vagyok hogy ez mitől lehet és hogy hogy lehet orvosolni a problémát.
2009. ápr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez!! Állítólag az orgazmust(hüvelyit) tanulnunk kell!! Elég gáz, mert a pasiknak nem kell érte tenniük semmit, nekik csak ugy jön!! De mi?? Ezt a pc izmos dolgot én most kezdtem el gyakorolni...keress rá a neten, és ezzel a gyakorlattal te is ellazíthatod őket, és talán még orgazmus is lehet belőle ;) Ki tudja, de mindent meg kell tennünk érte, és ki kell próbálnunk...én azt teszem! :) Sok sikert!
2009. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj ki többféle mozgást is, ha ezt érzed - és ne erőltesd: egyszer úgyis rájössz majd!
2009. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia! észre veszed ha hüvelyi orgazmusod van mert sokkal mélyebb hosszabbb érzés végig megy az egész testeden. fantasztikus érzés. az hülyeség hogy tanúlni kell!nagyon fontos a másik amit kérdeztél hogy a végén nem teljesűlsz be,az meg azért lehetséges én is voltam így hogy nagyon jót szerettél volna és mindig kissé visszatartottad na most ez eredményezheti azt lányoknál is ugyan úgy mint férfiaknál hogy nem tud elélvezni azért nem mert hüvely fala izomzat amit te ha visszatartod egyfeszülést okoz a hüvely falán és így ismét egy görcsös izomzatot nem lehet ellazítani. ne tartogasd az élvezetet és hiddd el hogy ha nem arra koncentrálsz hogy hogy na elmegyek e a végén vagy nem akkor sikerűlhet töbször is egy aktusalatt. ha meg volt orgazmusod és abarátod még nem ment el de te már újra felizgultál ésa srác nem bírja vagyis tekielégületlen maradtál akkor nyugodtan mond megneki hogy elégítsen ki megmosod és aztán szépen befejezi.
2009. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne mond azt hogy hülyeség, hogy tanulni kell!! Előbb nézz utána egy picit a dolgoknak, mondjuk a neten....
2009. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!