Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért érzem azt önkielégítés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt önkielégítés után, hogy rosszat csináltam, nem kellett volna?

Figyelt kérdés
Mikor beindul a fantáziám, néha önkielégítést végzek.Nagyon jól esik,élvezem,de amint elmegyek,úgy érzem,hogy nem kellett volna ezt tennem,csinálhattam volna mást is, és ilyenek.Nem értem miért érzem így.Mikor kislány voltam, volt néha,hogy dörzsöltem, de nem tudtam mit csinálok,mindig rám szóltak.Ez lehet hatással arra, amit érzek önkielégítés után?
2009. ápr. 19. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vagyunk így ezzel. pl azért lehet h h miért nem a párunkkal csináltuk. jó nincs ott, nem ér rá, vagy épp nincs párunk, de ez az érzés megmaradhat.


szerintem nem kell vele foglalkozni, arra jó h ne legyünk masztifüggők és normális párkapcsolatot és szexuális életet tudjunk élni, ne a saját kezünk legyen a "pasink", erre jó hogy van ilyen rossz érzés.

de különben jó ha tudjuk nekünk h jó, és ha ezt át tudjuk adni a pasinak, akkor ebből a szempontból egyértelműen hozzánk való pasit találtunk.

2009. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vsz. nagy köze van hozzá, hogy gyerekkorodban rádszóltak. Magadnak kell elfogadnod, hogy semmi rossz nincs benne, és akkor remélhetőleg elműlik a rossz érzés.
2009. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy te vallásos?
2009. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kicsit sem!
2009. ápr. 20. 06:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor vallásos emberek vesznek körül vagy neveltek.
2009. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez is kizárt!:S nem ismerek 1 vallásos embert sem a környezetemben.
2009. ápr. 23. 21:11




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!