Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nincs hüvelyorgazmusom! Csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs hüvelyorgazmusom! Csak nagy ritkán akkor is csak kicsit érzem. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Barátommal 1 éve együttvagyunk, nagyon szeretem.Orálisan tökéletesen kielégít, de sexnél alig alig...Újjával egyszer eltalálta a G-pontom de ha a péniszével izgatja ott nem érzek semmit, csak nagy ritkán.Nem mondtam meg neki, hogy nem tudok rendesen elélvezni, mert nem akarom megbántani...És nem is hiszem, hogy tudna vele mitkezdeni...próbálgattunk pózokat amik állítólag jól esnek a lányoknak, pl a kutya annál inkább csak fáj.Lehet, hogy elkéne mennem orvoshoz?Lelkileg se, testileg se ért semmiféle sexuális erőszak.
2009. ápr. 19. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó úton mész az orgazmus felé - ha nem erőlteted!

Gyakoroljatok szorgalmasan, és ne az orgazmusra hajts, csak engedd el magad!

2009. ápr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezzel szinte mindenki így van az "elején". Teljesen normális. Gyakorolni, tanulni kell. Fontos, hogy ne erőltesd de figyeld meg magad. El kell mondanod a párodnak is mert csak úgy tud majd segíteni, ha úgy hozod fel hogy teljesen jó minden, ki is elégülsz de szeretnéd jobban megismerni a hüvelyi orgazmust is akkor nem veszi magára. Fontos az önkielégítés mert így tanulod meg legkönnyebben a módját.


Eleinte gyakorolj egy párodéhoz hasonló műpénisszel (vibrálás nélkül!) és mikor kezdesz ráérezni(iram, erősség, irány stb) szólj a párodnak mutasd meg neki hogyan csinálod engedd hogy ő is fogja a szerszámot hogy érezhesse hogyan a legjobb neked. pár alkalom után ha már ő is ráérez menni fog magától de ne erőltessétek legyen csak 1 plusz.

2009. ápr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi ^^

Rajta kívül még nem volt mással sexuális kapcsolatom.Ő nekem az első :) csak...már fél éve élünk sexuális életet, és nem gáz kicsit, hogy még nem éreztem rá? :(

2009. ápr. 19. 14:00




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!